Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz Flowtation #75 üzenetére

    Te is kértél téli és nyári garnitúrát is? Én is. Ha már lehet, akkor éltem vele. Na meg "B" oszloptól hátrafelé lesötétítik műbizonylattal, mindennel, már eleve úgy vesszük át. És ezt még nem is én kértem, a srác egyből ajánlotta. De az alukerékre én "sajnáltam" a felárat. Igazából feleslegesnek tartom, azért nem költöttünk rá. És igen, nálunk sem áll másképp a dolog, nekünk is kb. csak ez fér bele, de nézelődni szabad, és ha már a Dacia meg a Renault egy szalonban van, meglestük azokat is.
    Jelzálogelengedéshez szerencsére semmit nem kellett pótolnunk, az egyből ment. De azt a 60 napot én nem várnám ki a helyedben, csokorra fognám a papírokat (bármelyiket be tudod szerezni újra) és irány a Pesti hivatal. Én nem face-ezek, de ismerősök mondták, hogy sokan beírtak valami csoportba ott, hogy elkallódtak a papírjaik, hónapokig semmit nem kaptak, stb. fogták magukat, bementek, intézték és kapták a papírokat még aznap. Te tudod, hogy kivárod-e, én tuti nem tenném. Izgalom, új autó a háznál, be lennék sózva, úgyhogy rohannék intézni. :B

Új hozzászólás Aktív témák