Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz vargalex #202 üzenetére

    Megnéztem egy Ubuntu 16.04 LTS live rendszerrel. (Azért ezzel mert az Arch live készítés bonyolultabbnak tűnt... :)) )
    kliens 7260: Az eddigi gyenge szereplés most megfordult. Több mérés alapján 2.4Ghz-en hozott egy 40Mbps szintet. Ami teljesen jó. Ami sokkal izgalmasabb, hogy 5Ghz AC mód estén végre sikerült párszor kihajtani a maximális 120Mbps-os netsebességet. Azért előfordult pár mérés esetén, hogy hirtelen nem tudott teljesíteni, csak nagyon alacsony értéket minden különösebb ok nélkül. A ping értéke viszont többnyire rossz volt. 80-100ms.

    kliens 6205: Itt is fordult a kocka. 2.4Ghz-en 30Mbps volt a plafon szintén több mérés alapján. Az 5Ghz pedig bezuhant és 53 Mbps fölé nem volt hajlandó menni... A ping itt hektikusan ingadozott...

    Fájlmásolást most nem próbáltam.

    Az eddigi pozíció függő mérések eltűntek... Az elhelyezkedés nem befolyásolta az eredményt...

    Mondanám, hogy driver lehet a gond, de a jelenlegi wdr3600-al meg nincs gond?! Érdekes egy anomália az biztos...

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák