Aktív témák

  • csimpi

    csendes tag

    Na hát olvasgattam itt mindenki ügyes-bajos dolgát, és akkor azt mondtam én is elkezdem...



    Holnap folytatom:D:D:D

    Több, mint 25 éve vagyok profi festő, mázoló. Tőlem tanulta Donatello, Leonardo, Michelangelo és Szecska mester is a művészeskedést.

  • csimpi

    csendes tag

    Nos akokr itt vagyok.. Tegnap este asszonypajtás már kicsit ideges volt, hogy mit tudok annyit a gép előtt ülni, mikor melóhelayen is folyton azt kell nyomkonni, és még otthon is.. na demind1..


    :)

    Na az az igazság, hogy én, véleményem szerint, aki vagyok úgy kábé 2003 nyarán lediplomáltam az akkor már BMF Neumann karán, hogy okossan mérnök informatikus lehessek, de mégse nem sikerült olyasmi területen elhelyezkedni, mert se ismerős, se semmi.. igyhát amig még lehetett arra a 2 hónapra lementem diákmelózni, oda ahol suli alatt is melóztam.. És ide szerencsésen felvettek állandóra, bár a cég értékpapírokkal foglalkozik, és azon kívűl, hogy nyomigálni kell a billentyűzeten mindenféle gombokat, hogy kijöjjön egy-két levél, nem sok mindennel kapcsolódik az informatikához, pláne a mobhilokhoz (ami a szakirányom volt).. de szeretem ezt is csinálni, mert érdekes, és most hogy márc. 1-től csoportvezető leszek, asszem hogy elég jókat is művelek itten :D


    Azt gondolom, hogy azzal a ?tudás? mennyiséggel, amit a fősulin adtak, szerintem még akár hólapátoló is lehetnék, annyira nem ér semmit, csakhát ebben a mai viágban az a fontos elsősorban, hogy milyen papírod van, és csa aztán jón, hogy mit tudsz...






    To be continued...

    Több, mint 25 éve vagyok profi festő, mázoló. Tőlem tanulta Donatello, Leonardo, Michelangelo és Szecska mester is a művészeskedést.

  • csimpi

    csendes tag

    Na itt a folytatás..
    sokminden történt azóta, mióta nem írtam ide pölö: elhagyta a céget egyik kedvenc kollégám (csak azért irom igy, mert lehet elolvassa, és akkor nem ad pacaltot mer az finom..), és én meg elkezdtem csoportvezetői tevékenységemet.. rögtön egy hosszú rúlórával, ami nem szokásom, mert utálom ha tovább kell dolgozni egy nap, mint 5-t, de ez van...

    A mult héten mikor az a gány idő volt, rendesen megzúzódott az autó, és azt is kijavította az autószerelőkarosszériajavító bácsi, nem is drágán, mert csak 22 ezer pénz volt.. jövő hónapban szervíz+nyári gumi eksönt kell végrehajtani, az már lesz vagy 80-90 ezer pénz ::

    coming soon...

    Több, mint 25 éve vagyok profi festő, mázoló. Tőlem tanulta Donatello, Leonardo, Michelangelo és Szecska mester is a művészeskedést.

  • csimpi

    csendes tag

    ez meg 3 év után találtam vissza..
    na szép..
    jó hogy nem hűlt ki..
    de legalább rájöttem arra, amit eddig is tudtam... nem tudok naplót írni :)

    Több, mint 25 éve vagyok profi festő, mázoló. Tőlem tanulta Donatello, Leonardo, Michelangelo és Szecska mester is a művészeskedést.

Aktív témák