Új hozzászólás Aktív témák

  • Yany

    addikt

    Sziasztok,

    A topic nagyon kellett, köszi! Én Kraken, Polo és Bittrexen tolom, illetva az IOTA miatt a Bitfinex is megy. (ez utóbbi mellesleg igen csúnyán megy felfelé!)

    Krakenen a trailing stratégiákat imádom, bár még nem vagyok tapasztalt, de tökre biztonságérzetet ad. Nagyon sajnálom, hogy a Bittrex erre nem képes. Poloniex az egzotikusabb coinok miatt van csak, de lehet, hogy párból kiszállok, mielőtt lenullázzák magukat.

    Egyébként enyhén szólva is diverz a portfólióm:
    - Ethert bányászok (egy darabig ment a decred is, de most újra csak ether megy).
    - Bitcoinban van a legtöbb.
    - Neoban van még egy adag.
    - Van egy adag BCH-m is (vagy aki jobban szereti így: BCC)

    Aztán a játszópénz: IOTA, Stratis, Lisk, Lbry, SingularDTV, Siacoin, Golem, Civic, Status, Unbreakable.

    Az IOTA-n kívül jelenleg mindegyik minuszban van BTC árfolyamon, de ahhoz képest (a btc-nek hála) így is plusz, mintha pénzben hagytam volna az értéküket. Ezek legtöbbjénél várom még egy kis emelkedést és amikor nulla közel tudok kiszállni, akkor betolom őket BTC-be, vagy NEO-ba. BCH-ra belőttem egy fasza kis Trailing Stopot, ha nagyon lezuhanna egy árfolyamhoz képest, akkor szálljon ki belőle. Ehhez hasonlóan jó lenne a játszó altcoinokra is belőni a trailinget, de sajnos nem látok a Bittrexen hasonlót. Ha valaki tudja, ne tartsa magában pls. Nálam kb. ennyi a szitu.

    Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

Új hozzászólás Aktív témák