Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsoca_D

    tag

    Hello
    Van egy kis bitcoinom. Szeretnék venni néhány kisebb coint. Akár átváltva a btc egy részét, akár hozzáadva készpénzt.
    Két hete próbálkozom különféle tőzsdékre beregelni. Kraken : reg nagy nehezen sikeres, de verifikálás jelenleg "disabled". Írtam nekik már 10 napja, amikor azt állíották, hogy csak hiba és kijavítják, de azóta semmi változás. 3 napja újabb support ticket, de nincs válasz.
    Poloniex: 2 hete reg. Nem volt kamerás gép előttem, a verifikálást pedig csak azzal engedte volna. 5 napja laptopról elindítottam, le is fényképeztem vele az ID, utána önarc. Azóta is azt írja "unverified". Írtam nekik, válasz semmi.
    Bittrex, bitfinex már a kezdőoldalon azt írja, hogy túl zsúfoltak, ezért nincs regisztrálásra lehetőség.
    Cryptopia-ra beregeltem, mert gondoltam ETN-t venni vagy esetleg bányászni, de verifikálást még nem kezdtem, mert ebben nem vagyok biztos. Meg haverom szerint nem túl jó oldal. Viszont ha más nincs....

    Ha valakinek van ötlete, hogy hogyan tudnám elkezdeni ezt az egész mókát, ne tartsa magában. Köszi

Új hozzászólás Aktív témák