Új hozzászólás Aktív témák

  • slash

    csendes tag

    válasz [HUN]Newman #30 üzenetére

    Nem tudom sajnos, kb novemberben találtam, utána meg mindenhol teszteket próbáltam keresni róla (amivel eléggé megszenvedtem, mert alig voltak).
    De egyébként meg úgysem kell kézpénznek venni, mert teljesen eltérőek lehetnek a vélemények. Előtte én is s750-et akartam, arról elég könnyen lehet találni hosszú cikkeket (google) és egyik helyen azt írják, hogy tökéletes, máshol meg hogy puffog a szubja, aztán meg hogy a közép nem elég hangos stb. Ugyanezt végig lehet játszani a Klipschel és logitechkel is. A Klipschről nem fogsz annyi rosszat olvasni, mert jóval régebbi típusról van szó, így régebbiek a cikkek is és akkoriban még nem volt mivel összehasonlítani, tehát mindenki elájult tőle. Szóval itt jön be az, hogy fórumokat olvasgatok (külföldit), mert ott legalább sok vélemény van 1 helyen. Ha van valami hiba, amit többen megemlítenek, akkor az valószínűleg igaz, azt azért elhiszem. A ''nagy'' tesztek általában csak arra jók, hogy láthass a szettről sok képet és nagyvonalakban olvasgass róla. De egy ilyen tesztnek én sohasem hiszek. A magyar pc-s újságokban meg annyira gyenge teszteket lehet olvasni, hogy azt már bűn leírni is.
    Szóval nagy meló volt utánanézni a z-5500-nek, úgyhogy ha érdekel akkor keresgélj, most már biztos több infót találsz róla.;)

Új hozzászólás Aktív témák