Új hozzászólás Aktív témák

  • Coccolino_O

    őstag

    válasz De4d #20260 üzenetére

    Ezt nem lehet tudni. Mert mondjuk 110 ezer db xy láda van fent a piacon, aztán talán 1 év alatt felmegy olyan árra, hogy azt mondod, nah most megéri eladnom őket. De lehet, hogy 1,5 év múlva is ugyanolyan áron lesz. És függ attól is, esik-e még a láda. Ha nem esik, talán nagyobb esély van arra, hogy felmenjen az ára, és keress rajta egy kis pénzt. Nekem van sok weapon case 2 ládám, de még nem tudom, hogy jó üzletet csináltam-e. Várok, aztán majd meglátjuk. Ami még fontos, hogy milyen festések vannak a ládában. Minél értékesebbek, annál többért fog elmenni, ha elfogy a piacról. Továbbra is azt látom, hogy hiába fogy valamiből 24 óra alatt 40 ezer (pl. winter offensive), ha ugyanúgy esik a játékban, és az emberek tolják fel a piacra, ezzel pedig letolják az árát, és nem igazán mozdulsz előre profit terén. Ha most kezdenék bele a láda vásárlásba, meggondolnám, hogy öljek-e bele nagyobb összeget, nem biztos, hogy megtérül olyan szinten, mint ahogy azt várnád.

    Weapon Case 2 ládából van fent a legkevesebb, ha esetleg lesznek fogyások, ez fog valószínűleg elsőként emelkedni. Viszont nincsenek benne olyan húdejó skinek, szóval túl sokat nem fog érni akkor sem, ha már kevés lesz belőle fent.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák