Új hozzászólás Aktív témák

  • SRII

    őstag

    válasz werszomjas #249 üzenetére

    hát igen, ha ilyen kis apróságokon őrlődsz akkor úgy jársz mint én, én is úgy kezdtem hogy 8 év után veszek egy 10k ért azt kész ,az számít hogy mi lesz benne, aztán ilyen kis apróságok miatt(persze ez az én butaságom, mivel alapos vagyok és mindenre odafigyelek) már már már 35 k nál voltam , és elég lett, egy jó minőségűt akartam és kész, a részletekbe nem vesztem bele Bár, nehéz volt megállni, és nem bántam meg, a led kikapcsolható, és nem kell akkor sem nézegetned ha plexiset veszel hisz, a monitort kell bámulni, ha pedig tényleg nem tudsz elszakadni a részletektől akkor mindig csak az sok órát töltöd a gép előtt olvasgatva hogy mit is vegyél, és ha úgy van akkor pár ezresért vedd a teljes oldallal, a minőségen nem fogsz csalódni és minden elfér benne, teljesen árban meg teljesen jó sőt még van olyan ház ami 30k felett sem ilyen minőségű, én vagy 3 hetet rágódtam és napi 7-8 órákat őrlődtem mi is lenne jó és hogy mit hogy , mi lesz benne és hogy is néz ki, és kicsit már bele is zavarodtam.

    Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

Új hozzászólás Aktív témák