Hirdetés

2019. február 16., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Codemasters F1 2018

(#1) Csapoati

Csapoati
(PH! nagyúr)

Idén sem marad el a Codemasters szokásos évi Forma-1-es játéka.

Egyelőre még nem lehet tudni sokat, ez a hozzászólás majd bővül a trailerekkel és a hírekkel.
Ami biztos: benne lesz a 2009-es győztes Brawn-Mercedes BGP-001, valamint Ralf Schumacher és Juan-Pablo Montoya 2003-as Williams BMW FW-25-öse (ha előrendeli vagy a megjelenés napján veszi meg a játékot a kedves vásárló).
TRAILER
Leclerc @ Monaco gameplay

Megjelenési dátum: 2018. augusztus 24.

[ Szerkesztve ]

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#2) Csapoati

Csapoati
(PH! nagyúr)

Ocon a Paul Ricard pályán

(#3) Csapoati

Csapoati
(PH! nagyúr)

Támogatott játévezérlők (mindhárom platformra)

(#4) Csapoati

Csapoati
(PH! nagyúr)

A klasszikus autók teljes listája

Összesen 20 (!) darab lesz benne, 70-es és 80-as évekbeliek is lesznek köztük.

(#5) dino_m

dino_m
(senior tag)

F1 2018 Headline Edition PC-re, a cdkeys,com-on, most 29.59 euróért előrendelhető.

Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

(#6) psyko28

psyko28
(újonc)

Bezsákolva :R

(#7) dino_m válasza psyko28 (#6) üzenetére

dino_m
(senior tag)

A cdekey-től rendeltél? megjött a kulcs azonnal?

(#8) psyko28 válasza dino_m (#7) üzenetére

psyko28
(újonc)

Igen.

This product is a Pre-Order, it will be available here on or slightly before the release date of 24th August 2018. :F

Gondolom 24 előtt jön majd a kulcs.

[ Szerkesztve ]

(#9) Csapoati válasza psyko28 (#8) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Így van, kb 23-án vagy 24-én várható. Gyanítom úgyis utóbbi napon este 7-től lesz játszható nálunk.

(#10) Di Natale

Di Natale
(kvázi-tag)

Engem meggyőzött a gameplay, megveszem a játékot.

Nokia Lumia 720 ----> Lenovo P2

(#11) tkesy válasza dino_m (#5) üzenetére

tkesy
(PH! addikt)
LOGOUT blog

No, éves CM adó befizetve, meglátjuk mikor jön a kulcs, és mit alkottak a srácok idén...

Aarava videóit elnézve nem lesz rossz, bár nem tudom mennyire tud elfogulatlan maradni, annak fényében hogy belerakták a játékba.. :D

>>>> “Life is measured in achievement, not in years alone.” - Bruce McLaren <<<< >>>> So Say We All --- The Truth Is Out There - I Want To Believe --- Indeed <<<<

(#12) Di Natale válasza tkesy (#11) üzenetére

Di Natale
(kvázi-tag)

Mutatsz róla képet? :)

Nokia Lumia 720 ----> Lenovo P2

(#13) tkesy válasza Di Natale (#12) üzenetére

tkesy
(PH! addikt)
LOGOUT blog

yt video...

>>>> “Life is measured in achievement, not in years alone.” - Bruce McLaren <<<< >>>> So Say We All --- The Truth Is Out There - I Want To Believe --- Indeed <<<<

(#14) tkesy

tkesy
(PH! addikt)
LOGOUT blog

F1 2018 Career Mode (Aarava)

Race 1; Race 2; Race 3; Race 4;

(#15) tkesy válasza tkesy (#14) üzenetére

tkesy
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Race 5; Race 6;
(Az eső nélküli Monaco-ban a MAG - OCON - LECLERC dobogó kicsit ütött …
:D :Y)

[ Szerkesztve ]

(#16) tkesy válasza tkesy (#15) üzenetére

tkesy
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Race 7 - esőfutam

(#17) Csoeri79

Csoeri79
(újonc)

Cdkeys-en vettem a játékot, megküldték ma a kulcsokat.:) Persze telepíteni még nem lehet, de már ott van a játékaim között.

[ Szerkesztve ]

(#18) tkesy válasza Csoeri79 (#17) üzenetére

tkesy
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Most ránéztem is nekem is megérkezett... :) Ment is egyből a többi közé... :) :D

[ Szerkesztve ]

(#19) Rendo84

Rendo84
(senior tag)

Sziasztok!

Meddig lehet kivárni legkésőbb a megjelenés előtti vásárlással?
Jelenleg a cdkeysen a legolcsóbb, + 5% kupon is van hozzá ha jól látom.
Van ennél olcsóbb valahol jelenleg?

(#20) dino_m válasza Rendo84 (#19) üzenetére

dino_m
(senior tag)

Még 4 percig várhatsz.

(#21) Rendo84 válasza dino_m (#20) üzenetére

Rendo84
(senior tag)

Még mindíg 29,39 EUR.

(#22) dino_m válasza Rendo84 (#21) üzenetére

dino_m
(senior tag)

Jaaaa… négy órát akartam írni. :DD De most már kevesebb, mint három óra van vissza. Ennél már nem lesz olcsőbb. :N :K

(#23) Rendo84 válasza dino_m (#22) üzenetére

Rendo84
(senior tag)

Azt hittem 25 EUR lesz a vége, de akkor már nem reménykedem benne. :)

(#24) Barthezz2

Barthezz2
(PH! nagyúr)

Nekem eddig tetszik. Elég jól van optimalizálva szvsz, a fizika sem nagyon rossz magához képest, meg a grafikán is csavartak picit.
Egy bugot viszont találtam. Mikor elsőre kezdtem a karriert a boxban a fickó mikor magyaráz az elején a képernyő alsó fele csak fekete volt. Mikor újra kezdtem a karriert, akkor már jó volt.

Ha elmegy a vihar folytatom is :D

Everybody lies.

(#25) hhenry

hhenry
(senior tag)

Sziasztok! Esetleg a mai napon van kedvetek tólni egy futamot?

Üdv:Henrik

(#26) Danecay válasza hhenry (#25) üzenetére

Danecay
(senior tag)

Van, de kellene egy CD kulcs :DD

(#27) hhenry válasza Danecay (#26) üzenetére

hhenry
(senior tag)

30 euróért Van cd keysen én is ott vettem az előbb :)

(#28) Danecay válasza hhenry (#27) üzenetére

Danecay
(senior tag)

Vágom, csak poén volt :R

(#29) Csoeri79 válasza Barthezz2 (#24) üzenetére

Csoeri79
(újonc)

Nekem is megvolt ez a hiba! Újrakezdés után nálam is eltűnt a "feketeség".

Nekem elkélne egy magyarítás a játékhoz, mert az interjúkat nem igazán értem, főleg, hogy időre kell válaszolni. Állítólag ez is befolyással van a karrierre.

(#30) Barthezz2 válasza Csoeri79 (#29) üzenetére

Barthezz2
(PH! nagyúr)

Jah, az éleg gáz. Van 10 másodperced elolvasni a kérdést és a 3 választ, aztán egyik sem 2 szavas..

Nemhogy megérteni, végig olvasni nincs időm.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#31) PeTeR_33

PeTeR_33
(kvázi-tag)

Segítséget kérek.

Sajnos ez a játék már kifogott rajtam.
Eddig minden részt simán irányítottam billentyűzetről.

Itt még az időmérő megy,de versenyem túlmelegítem a gumikat.

Vennék egy kormányt a játékhoz,de nem tudom milyet volna érdemes.

Tudnátok tanácsot adni,hogy max 40.000ft-ig újonnan melyik kormány érheti meg?? :R

(#32) Gabor777 válasza PeTeR_33 (#31) üzenetére

Gabor777
(tag)

Egy jó kormány 80-90 ezer körül kezdődik újonnan.
Használt piacon nézz körül.

(#33) Barthezz2 válasza Gabor777 (#32) üzenetére

Barthezz2
(PH! nagyúr)

Mióta kifuttatták a DFGT-t, azóta sincs abban az árban hasonló sajnos.. Pedig lassan nekem is cserés lenne..

Everybody lies.

(#34) hhenry

hhenry
(senior tag)

Valaki esetleg egy futam?

(#35) Gabor777 válasza hhenry (#34) üzenetére

Gabor777
(tag)

Mehet :)

Azt hittem a 2017-et nem lehet überelni...sőt az első gondolatom az volt, hogy a Halo miatt ezt a játékot meg se veszem. Nos, ebből az lett, hogy előrendeltem és nem bántam meg. Egyszerűen zseniális lett ez a játék. Mondjuk az irányítás kicsit más lett. Kontrollerrel nem reagál úgy a középpontnál a kormány, ahogy kellene.

(#36) PeTeR_33

PeTeR_33
(kvázi-tag)

Kintrollerrel tolod??

Mennyire lehet finomabban gumikìmèlőbben vezetni kontrollerrel?

(#37) Gabor777 válasza PeTeR_33 (#36) üzenetére

Gabor777
(tag)

Tökéletesen, csak rá kell érezni. Segítségek nélkül, 101-es AI nehézséggel, lehet hozni a stabil top10-et a mclarennel.

(#38) hhenry válasza Gabor777 (#37) üzenetére

hhenry
(senior tag)

Steamneved leirod és tolhatjuk

(#39) Gabor777 válasza hhenry (#38) üzenetére

Gabor777
(tag)

Ment a pü ;)

(#40) edem155

edem155
(újonc)

Ha valaki szeretne ligázni nálunk megteheti!
Platform. PC/XBOX/PS4 Összes liga közvetítve és kommentálva lesz. Valamint a weboldalunkon minden futamról olvasható lesz 1 összefoglaló cikk!
[link]

(#41) hhenry válasza edem155 (#40) üzenetére

hhenry
(senior tag)

Hello! Én jönnék a jelentkezést hogy tudom megcsinálni?

(#42) edem155 válasza hhenry (#41) üzenetére

edem155
(újonc)

Link-re katt rá. Minden le van írva.

(#43) tkesy

tkesy
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Kérdés: Valaki belefutott már olyan bug-ba, (remélem nem feature, mert akkor kapásból uninstall), hogy az autónak a versenyen minden előjel és magyarázat nélkül durván 2x-es lesz a fogyasztása...?! :(((
Konkrétan a kínai futamot (50% versenytáv - 28kör) másfél körrel a vége előtt fel kellett, hogy adjam, mert full-ra tankolva (46kör), a teljes versenytáv alatt Lean üzemmódban és kb 150m-nél már teljesen felengedett gázpedállal begurulva a kanyarba, sem volt elég a nafta... :F :((( Első nekifutásra épphogy eljutottam féltávig, mielőtt kiestem... :W
A játékot is többször újraindítottam meg a versenyt is, de semmi nem változott… :(

Ezen kívül a kormánnyal (G29) is állandóan gondja van, minden indításkor kalibrálnom kell, mert egyébként 12 fokot balra húz a programban... De csak ebben, másnál,- pl PC2,- nincs ilyen gond...

Utoljára, de nem utolsósorban, reméltem idénre már ez megváltozik, de sajnos nem, a csapattársunk ismételten nem száll be az autó fejlesztésébe... :F :((
És ha már fejlesztés, akkor azoknál a csapatoknál akik csak veszik az erőforrást, ki kellene hagyni az erőforrás fejlesztését, max a kreditet kellene küldeni, hogy a gyártó gyorsabban elkészüljön egy új verzióval...
Az viszont jó 5let, hogy, hogy a riporter csajszi kérdéseire jól válaszolva, nő az egyes területek morálja, ezáltal csökken fejlesztésekhez szükséges kreditmennyiség… :C :)

[ Szerkesztve ]

(#44) Đusty válasza PeTeR_33 (#31) üzenetére

Đusty
(őstag)

Kár, hogy akkor ezt szokás szerint elcseszték pedig én is billentyűzettel szerettem tolni, de az sose volt olyan kiforrott mint a GP korszakban és volt amikor csak rosszabb lett az eéőzőnél akkor ez megint visszalépés.

(#45) Tapsyfüles válasza tkesy (#43) üzenetére

Tapsyfüles
(tag)

Karrier módban nekem is jobban fogy a benzin mint kellene, sima gyors versenyben meg normálisan fogy.
Ezt javítani fogják remélem. Ezért annyira a valóságban sem spórolnak. :DDD

Forza Ferrari

(#46) Barthezz2 válasza Tapsyfüles (#45) üzenetére

Barthezz2
(PH! nagyúr)

Nekem 2 futamból 1 alatt kellett 1-2 kört lean mix-el menni, amúgy standardon megyek általában végig. Bahrain futam alatt pár kört még fel is tudtam tolni. Annyi benzinnel megyek, amit alapból ad, nem szoktam többre tenni.
Viszont az edzések alatt a benzinspórolós körözési feladatot sosem tudom megcsinálni. Vagy spórolok, akkor az idő nem jó, vagy az idő jó, akkor meg a fogyasztást nem bírom tartani :D Ezt már 17-ben is mindig skippeltem :DDD

Kínai futamot még nem toltam mondjuk.

Everybody lies.

(#47) Tapsyfüles válasza Barthezz2 (#46) üzenetére

Tapsyfüles
(tag)

Én csak egy 100%-os Ausztrál futamon vagyok túl, és ott spórolnom kellet az üzemanyaggal.
Lehet a többin jó lesz, most Bahrainen leszek kíváncsian várom megviccel-e a játék. :DDD
Benzinspórolós az nekem könnyű szokott lenni, gyors váltások féktávon begurítom néha az autót, meg ott eleve nem kell kímélned a gumikat, szóval nyugodtan bemehetsz nagy tempóba a kanyarba.

Forza Ferrari

(#48) tkesy válasza Tapsyfüles (#45) üzenetére

tkesy
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Nekem az első két futam alatt semmit sem kellett spórolnom, +1 környit töltöttem rá mindkét esetben, még némi "Rich" beállítás is belefért... Ehhez képest a kínai futamon meg jött az, amit fentebb írtam...

(#49) kiki22

kiki22
(senior tag)

sziasztok! Kezdőknek esetleg van valami oldal többjátékos jatek menetre lennek kivancsi. ea-s forma 1 el játszottam utoljára :D

(#50) Tapsyfüles válasza tkesy (#48) üzenetére

Tapsyfüles
(tag)

Na Bahrain-be jól működött a benzin fogyasztás. :DDD

Forza Ferrari

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Codemasters F1 2018
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.