Hirdetés

2018. december 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Codemasters F1 2018

(#1) Csapoati

Csapoati
(PH! nagyúr)

Idén sem marad el a Codemasters szokásos évi Forma-1-es játéka.

Egyelőre még nem lehet tudni sokat, ez a hozzászólás majd bővül a trailerekkel és a hírekkel.
Ami biztos: benne lesz a 2009-es győztes Brawn-Mercedes BGP-001, valamint Ralf Schumacher és Juan-Pablo Montoya 2003-as Williams BMW FW-25-öse (ha előrendeli vagy a megjelenés napján veszi meg a játékot a kedves vásárló).
TRAILER
Leclerc @ Monaco gameplay

Megjelenési dátum: 2018. augusztus 24.

[ Szerkesztve ]

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#2) Csapoati

Csapoati
(PH! nagyúr)

Ocon a Paul Ricard pályán

(#3) Csapoati

Csapoati
(PH! nagyúr)

Támogatott játévezérlők (mindhárom platformra)

(#4) Csapoati

Csapoati
(PH! nagyúr)

A klasszikus autók teljes listája

Összesen 20 (!) darab lesz benne, 70-es és 80-as évekbeliek is lesznek köztük.

(#5) dino_m

dino_m
(senior tag)

F1 2018 Headline Edition PC-re, a cdkeys,com-on, most 29.59 euróért előrendelhető.

“In the sim world we’re used to cars that are very, very difficult,If you went over the limit, you spun... And I’d be dead 50 times over if that was the case in the real world.”-Ben Collins --- Steam, pCARS, AC nevem: DinoM ---

(#6) psyko28

psyko28
(újonc)

Bezsákolva :R

(#7) dino_m válasza psyko28 (#6) üzenetére

dino_m
(senior tag)

A cdekey-től rendeltél? megjött a kulcs azonnal?

“In the sim world we’re used to cars that are very, very difficult,If you went over the limit, you spun... And I’d be dead 50 times over if that was the case in the real world.”-Ben Collins --- Steam, pCARS, AC nevem: DinoM ---

(#8) psyko28 válasza dino_m (#7) üzenetére

psyko28
(újonc)

Igen.

This product is a Pre-Order, it will be available here on or slightly before the release date of 24th August 2018. :F

Gondolom 24 előtt jön majd a kulcs.

[ Szerkesztve ]

(#9) Csapoati válasza psyko28 (#8) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Így van, kb 23-án vagy 24-én várható. Gyanítom úgyis utóbbi napon este 7-től lesz játszható nálunk.

(#10) Di Natale

Di Natale
(kvázi-tag)

Engem meggyőzött a gameplay, megveszem a játékot.

Nokia Lumia 720 ----> Lenovo P2

(#11) tkesy válasza dino_m (#5) üzenetére

tkesy
(PH! addikt)
LOGOUT blog

No, éves CM adó befizetve, meglátjuk mikor jön a kulcs, és mit alkottak a srácok idén...

Aarava videóit elnézve nem lesz rossz, bár nem tudom mennyire tud elfogulatlan maradni, annak fényében hogy belerakták a játékba.. :D

>>>> “Life is measured in achievement, not in years alone.” - Bruce McLaren <<<< >>>> So Say We All --- The Truth Is Out There - I Want To Believe --- Indeed <<<<

(#12) Di Natale válasza tkesy (#11) üzenetére

Di Natale
(kvázi-tag)

Mutatsz róla képet? :)

Nokia Lumia 720 ----> Lenovo P2

(#13) tkesy válasza Di Natale (#12) üzenetére

tkesy
(PH! addikt)
LOGOUT blog

yt video...

>>>> “Life is measured in achievement, not in years alone.” - Bruce McLaren <<<< >>>> So Say We All --- The Truth Is Out There - I Want To Believe --- Indeed <<<<

(#14) tkesy

tkesy
(PH! addikt)
LOGOUT blog

F1 2018 Career Mode (Aarava)

Race 1; Race 2; Race 3; Race 4;

(#15) tkesy válasza tkesy (#14) üzenetére

tkesy
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Race 5; Race 6;
(Az eső nélküli Monaco-ban a MAG - OCON - LECLERC dobogó kicsit ütött …
:D :Y)

[ Szerkesztve ]

(#16) tkesy válasza tkesy (#15) üzenetére

tkesy
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Race 7 - esőfutam

(#17) Csoeri79

Csoeri79
(újonc)

Cdkeys-en vettem a játékot, megküldték ma a kulcsokat.:) Persze telepíteni még nem lehet, de már ott van a játékaim között.

[ Szerkesztve ]

(#18) tkesy válasza Csoeri79 (#17) üzenetére

tkesy
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Most ránéztem is nekem is megérkezett... :) Ment is egyből a többi közé... :) :D

[ Szerkesztve ]

(#19) Rendo84

Rendo84
(senior tag)

Sziasztok!

Meddig lehet kivárni legkésőbb a megjelenés előtti vásárlással?
Jelenleg a cdkeysen a legolcsóbb, + 5% kupon is van hozzá ha jól látom.
Van ennél olcsóbb valahol jelenleg?

(#20) dino_m válasza Rendo84 (#19) üzenetére

dino_m
(senior tag)

Még 4 percig várhatsz.

(#21) Rendo84 válasza dino_m (#20) üzenetére

Rendo84
(senior tag)

Még mindíg 29,39 EUR.

(#22) dino_m válasza Rendo84 (#21) üzenetére

dino_m
(senior tag)

Jaaaa… négy órát akartam írni. :DD De most már kevesebb, mint három óra van vissza. Ennél már nem lesz olcsőbb. :N :K

(#23) Rendo84 válasza dino_m (#22) üzenetére

Rendo84
(senior tag)

Azt hittem 25 EUR lesz a vége, de akkor már nem reménykedem benne. :)

(#24) Barthezz2

Barthezz2
(PH! nagyúr)

Nekem eddig tetszik. Elég jól van optimalizálva szvsz, a fizika sem nagyon rossz magához képest, meg a grafikán is csavartak picit.
Egy bugot viszont találtam. Mikor elsőre kezdtem a karriert a boxban a fickó mikor magyaráz az elején a képernyő alsó fele csak fekete volt. Mikor újra kezdtem a karriert, akkor már jó volt.

Ha elmegy a vihar folytatom is :D

Everybody lies.

(#25) Henrikk001

Henrikk001
(kvázi-tag)

Sziasztok! Esetleg a mai napon van kedvetek tólni egy futamot?

(#26) Danecay válasza Henrikk001 (#25) üzenetére

Danecay
(senior tag)

Van, de kellene egy CD kulcs :DD

(#27) Henrikk001 válasza Danecay (#26) üzenetére

Henrikk001
(kvázi-tag)

30 euróért Van cd keysen én is ott vettem az előbb :)

(#28) Danecay válasza Henrikk001 (#27) üzenetére

Danecay
(senior tag)

Vágom, csak poén volt :R

(#29) Csoeri79 válasza Barthezz2 (#24) üzenetére

Csoeri79
(újonc)

Nekem is megvolt ez a hiba! Újrakezdés után nálam is eltűnt a "feketeség".

Nekem elkélne egy magyarítás a játékhoz, mert az interjúkat nem igazán értem, főleg, hogy időre kell válaszolni. Állítólag ez is befolyással van a karrierre.

(#30) Barthezz2 válasza Csoeri79 (#29) üzenetére

Barthezz2
(PH! nagyúr)

Jah, az éleg gáz. Van 10 másodperced elolvasni a kérdést és a 3 választ, aztán egyik sem 2 szavas..

Nemhogy megérteni, végig olvasni nincs időm.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#31) PeTeR_33

PeTeR_33
(kvázi-tag)

Segítséget kérek.

Sajnos ez a játék már kifogott rajtam.
Eddig minden részt simán irányítottam billentyűzetről.

Itt még az időmérő megy,de versenyem túlmelegítem a gumikat.

Vennék egy kormányt a játékhoz,de nem tudom milyet volna érdemes.

Tudnátok tanácsot adni,hogy max 40.000ft-ig újonnan melyik kormány érheti meg?? :R

(#32) Gabor777 válasza PeTeR_33 (#31) üzenetére

Gabor777
(tag)

Egy jó kormány 80-90 ezer körül kezdődik újonnan.
Használt piacon nézz körül.

(#33) Barthezz2 válasza Gabor777 (#32) üzenetére

Barthezz2
(PH! nagyúr)

Mióta kifuttatták a DFGT-t, azóta sincs abban az árban hasonló sajnos.. Pedig lassan nekem is cserés lenne..

Everybody lies.

(#34) Henrikk001

Henrikk001
(kvázi-tag)

Valaki esetleg egy futam?

(#35) Gabor777 válasza Henrikk001 (#34) üzenetére

Gabor777
(tag)

Mehet :)

Azt hittem a 2017-et nem lehet überelni...sőt az első gondolatom az volt, hogy a Halo miatt ezt a játékot meg se veszem. Nos, ebből az lett, hogy előrendeltem és nem bántam meg. Egyszerűen zseniális lett ez a játék. Mondjuk az irányítás kicsit más lett. Kontrollerrel nem reagál úgy a középpontnál a kormány, ahogy kellene.

(#36) PeTeR_33

PeTeR_33
(kvázi-tag)

Kintrollerrel tolod??

Mennyire lehet finomabban gumikìmèlőbben vezetni kontrollerrel?

(#37) Gabor777 válasza PeTeR_33 (#36) üzenetére

Gabor777
(tag)

Tökéletesen, csak rá kell érezni. Segítségek nélkül, 101-es AI nehézséggel, lehet hozni a stabil top10-et a mclarennel.

(#38) Henrikk001 válasza Gabor777 (#37) üzenetére

Henrikk001
(kvázi-tag)

Steamneved leirod és tolhatjuk

(#39) Gabor777 válasza Henrikk001 (#38) üzenetére

Gabor777
(tag)

Ment a pü ;)

(#40) edem155

edem155
(újonc)

Ha valaki szeretne ligázni nálunk megteheti!
Platform. PC/XBOX/PS4 Összes liga közvetítve és kommentálva lesz. Valamint a weboldalunkon minden futamról olvasható lesz 1 összefoglaló cikk!
[link]

(#41) Henrikk001 válasza edem155 (#40) üzenetére

Henrikk001
(kvázi-tag)

Hello! Én jönnék a jelentkezést hogy tudom megcsinálni?

(#42) edem155 válasza Henrikk001 (#41) üzenetére

edem155
(újonc)

Link-re katt rá. Minden le van írva.

(#43) tkesy

tkesy
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Kérdés: Valaki belefutott már olyan bug-ba, (remélem nem feature, mert akkor kapásból uninstall), hogy az autónak a versenyen minden előjel és magyarázat nélkül durván 2x-es lesz a fogyasztása...?! :(((
Konkrétan a kínai futamot (50% versenytáv - 28kör) másfél körrel a vége előtt fel kellett, hogy adjam, mert full-ra tankolva (46kör), a teljes versenytáv alatt Lean üzemmódban és kb 150m-nél már teljesen felengedett gázpedállal begurulva a kanyarba, sem volt elég a nafta... :F :((( Első nekifutásra épphogy eljutottam féltávig, mielőtt kiestem... :W
A játékot is többször újraindítottam meg a versenyt is, de semmi nem változott… :(

Ezen kívül a kormánnyal (G29) is állandóan gondja van, minden indításkor kalibrálnom kell, mert egyébként 12 fokot balra húz a programban... De csak ebben, másnál,- pl PC2,- nincs ilyen gond...

Utoljára, de nem utolsósorban, reméltem idénre már ez megváltozik, de sajnos nem, a csapattársunk ismételten nem száll be az autó fejlesztésébe... :F :((
És ha már fejlesztés, akkor azoknál a csapatoknál akik csak veszik az erőforrást, ki kellene hagyni az erőforrás fejlesztését, max a kreditet kellene küldeni, hogy a gyártó gyorsabban elkészüljön egy új verzióval...
Az viszont jó 5let, hogy, hogy a riporter csajszi kérdéseire jól válaszolva, nő az egyes területek morálja, ezáltal csökken fejlesztésekhez szükséges kreditmennyiség… :C :)

[ Szerkesztve ]

(#44) Đusty válasza PeTeR_33 (#31) üzenetére

Đusty
(őstag)

Kár, hogy akkor ezt szokás szerint elcseszték pedig én is billentyűzettel szerettem tolni, de az sose volt olyan kiforrott mint a GP korszakban és volt amikor csak rosszabb lett az eéőzőnél akkor ez megint visszalépés.

(#45) Tapsyfüles válasza tkesy (#43) üzenetére

Tapsyfüles
(tag)

Karrier módban nekem is jobban fogy a benzin mint kellene, sima gyors versenyben meg normálisan fogy.
Ezt javítani fogják remélem. Ezért annyira a valóságban sem spórolnak. :DDD

Forza Ferrari

(#46) Barthezz2 válasza Tapsyfüles (#45) üzenetére

Barthezz2
(PH! nagyúr)

Nekem 2 futamból 1 alatt kellett 1-2 kört lean mix-el menni, amúgy standardon megyek általában végig. Bahrain futam alatt pár kört még fel is tudtam tolni. Annyi benzinnel megyek, amit alapból ad, nem szoktam többre tenni.
Viszont az edzések alatt a benzinspórolós körözési feladatot sosem tudom megcsinálni. Vagy spórolok, akkor az idő nem jó, vagy az idő jó, akkor meg a fogyasztást nem bírom tartani :D Ezt már 17-ben is mindig skippeltem :DDD

Kínai futamot még nem toltam mondjuk.

Everybody lies.

(#47) Tapsyfüles válasza Barthezz2 (#46) üzenetére

Tapsyfüles
(tag)

Én csak egy 100%-os Ausztrál futamon vagyok túl, és ott spórolnom kellet az üzemanyaggal.
Lehet a többin jó lesz, most Bahrainen leszek kíváncsian várom megviccel-e a játék. :DDD
Benzinspórolós az nekem könnyű szokott lenni, gyors váltások féktávon begurítom néha az autót, meg ott eleve nem kell kímélned a gumikat, szóval nyugodtan bemehetsz nagy tempóba a kanyarba.

Forza Ferrari

(#48) tkesy válasza Tapsyfüles (#45) üzenetére

tkesy
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Nekem az első két futam alatt semmit sem kellett spórolnom, +1 környit töltöttem rá mindkét esetben, még némi "Rich" beállítás is belefért... Ehhez képest a kínai futamon meg jött az, amit fentebb írtam...

(#49) kiki22

kiki22
(senior tag)

sziasztok! Kezdőknek esetleg van valami oldal többjátékos jatek menetre lennek kivancsi. ea-s forma 1 el játszottam utoljára :D

(#50) Tapsyfüles válasza tkesy (#48) üzenetére

Tapsyfüles
(tag)

Na Bahrain-be jól működött a benzin fogyasztás. :DDD

Forza Ferrari

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Codemasters F1 2018
Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.