Új hozzászólás Aktív témák

  • gipsztigris

    addikt

    válasz sniphoe #13 üzenetére

    Ha megengeditek, néhány szóban elmondom a tapasztalataimat.

    A menü, teljesen rendben van, átlátható, jól kezelhető. Vagy nyolcféle játék van alapból benne.
    A Bluetooth DUN kapcsolat parádésan egyszerű. Ha van a telefonodon internet előfizetés, akkor akár 3G-vel is netezhetsz. Hozzá kell tenni, hogy nekem Androidos telefonnal nem sikerült az Internet kapcsolatot megcsinálni, de lehet én voltam a béna. :-) Egyéb készülékkel három kattintás és a beépített Opera Minivel már fent is vagy a hálón.

    A videólejátszás teljesen akadásmentes. Ahogy leszedem a filmeket torrentről, úgy teszem fel a flash-be, és gond nélkül viszi a konvertálatlan DivX-et. (4Gb a belső memória mérete) Mert a szomszédban valaki minta megjegyezte volna, hogy csak a Wayteq 4gigás. :-)
    Saját videólejátszója nagyon jó, de hiszen egy skinezett TCPMP lejátszóról van szó, ami az egyik ha nem a legjobb lejátszó WinCE-re.

    Navi programok simán és gond nélkül futnak rajta. Primo, iGO8, stb. Létezik hozzá gyári CNS map is, ami egy iGO8 klón, de nemsokára érkezik a CNS Primo is. :-)

    Autós tartó HR kompatibilis, rövid rázkódásmentes.
    FM transmitter rendben van, nincs nagy zaj. Ami még pozitívum, a valós soros port a készüléken, ami azt jelenti, hogy megfelelő szoftverrel akár egy notebookot is ki lehet váltani vele. pl. riasztó központok programozása, távfelügyeleti dolgok, stb.

    Néhány képet mutatnék a menüről.
    http://i800.photobucket.com/albums/yy287/gipsztigris/Globe20HD.gif

    Jegyzettömb, naptár, tudományos számológép, e-book olvasó, zenelejátszó, flash player természetesen van benne. Háttérképek szabadon cserélhetők, de egy módosított skin felrakása után még a bootlogó is megváltoztatható tetszés szerint.

    Egyszóval, most is azt mondom,mint a másik topikban. Ebben az árkategóriában jeleneg NINCS vetélytársa a Globe HD-nek!....szerintem.

    "Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

Új hozzászólás Aktív témák