Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    üdvi! Nyitottam egy topikot is ,de sztem ide is illik a gondom.

    A kártya Sapphire Radeon 9200 128MB és nem vivo-s.Pár napja alaplap cserém volt ( Epox8RDA+ -ról MSI KT6 Dealta-ra) azóta azt vettem észre h az esemény naplóban elég sok hiba üzi van.Ilyen pl ez a videókártyával kapcsolatos is.

    Event Type: Warning
    Event Source: ati2mtag
    Event Category: DVD_OV
    Event ID: 62470
    Date: 2005. 06. 08.
    Time: 2:39:35
    User: N/A
    Computer:
    Description:
    Invalid pixel format

    felraktam az 5.5 catalyst drivert akkor vettem észre ezt a hibát.Majd vissza raktam az 5.4-est de még jelenleg is írja ezeket a hibákat
    Ha vki tudná h ez mitől lehet stb akkor légyszi írja le!A kártyán minden alapon van nincs húzva.Most még az omega drivert is próbáltam de azzal is vannak error üzik a naplóban..
    Előre is köszi...

  • Krystal_s

    addikt

    laptopra szeretném rákötni LCD tv-t 2. monitorként. olyan gondom lenne h amikor rákötöm a notira a monitort, akkor felismeri és a kijelző beállításoknál is írja h multiple-monitor...a vga Ati 9200, ami tudja az 1366x768-szoros felbontást és nagyobbat is, de vmi miatt a laptop beállításainál pont ez a felbontás nem található meg...csak kisebb vagy magasabb értékek egészen 1900x-ig, nekem viszont pont az 1366x-os kellene a tv-hez. a másik gépemen simán működik és abban is Ati 9200 vga van. a legújabb driver van fent 6.14 .elég régi de mobilityhez nem találtam újabbat...gondoltam kipróbálom a powerstrip progit, de ha jól tudom,akkor az az elsődleges monitor beállításait változtatná meg...ami azért nem lenne jó mert a laptop kijelzője max 1280x800-at tud. nekem a másodlagos monitor beállításain kellene változtatni...
    nem tudna vki segíteni mit lehetne beállítani , azaz h lehetne "előcsalogatni" az 1366x-os felbontást is ?

Új hozzászólás Aktív témák