Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz Abu85 #9665 üzenetére

    ..azért a hotfix témakörhöz annyit megjegyeznék, hogy ha már T. MS -nek van Windows Update-je, akkor illene az op.rendszernek az Update során lehúzni a hofix-eket, és telepíteni, ne nekem kelljen 2 napig "BSOD" -ra guglizni, mire megtalálom, hogy a "KB25452-5454-avFd+3/2_v2B" hotfix majd jól megoldja ?!

    "nem kötelező megvenni"
    Azt tudom erre mondani, hogy ha a fenti mondatodat nem cinizmusként értelmezem, akkor kénytelen leszek úgy érteni, hogy nem is kell megvenni :DDD
    Miért ?
    Mert ha valakinek kell Windows a napi életéhez ( e-mail, játékok, stb. és nem akar Linux-gui-kkal foglalkozni, de Word kell neki ), az azt fog használni, és szegény ideges lesz, ha az fagyogat, és mondjuk nem IT - guru az illető.
    Innentől viszont azt mondani, hogy nem kötelező megvenni.. mondjuk úgy, nem életszerű.

    Sajnos, nem adnak ki diszkont áron "Patch-elgető Edition'- t, és "Full Edition"-t hanem csak egy van. Ezért egyetértek Katt777-el abban, hogy jogosan várható el egy stabil release a kifizetett pénzért cserébe.:F

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • MrCsiT

    addikt

    válasz miresz #12037 üzenetére

    Összes hardver alapon megy (minden tuning leszedve ), BIOS -ban default visszatöltve, minden húzástól mentesen tudja ezt a hibát ?

    Nincs fent Afterburner (netán ATT), semmi egyéb, ami menet közben variálna a VGA fesszel?

    Monitorozd a proci hőfokát: nem melegszik túl? Memtest 4.x (dos-os, bootCD vatgy pendrive változat) nem jelez hibát ? (futtasd amíg legalább 1x végigmegy, valami 9 db teszt, ha jól emlékszem.)

    hm.. elsőre :)

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák