Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Sárpac #9721 üzenetére

    Tökös gyerek vagy, úgy kell nekik! :C

    tgergő: Akkor legalább tudjuk, hogy ott a hiba. Irtsd le az ATI drivert.
    Az nem lehet, hogy vmi telepítési hiba volt, és nem a 64-bites verzió ment fel, hanem vmi mind2ben egyforma fájl "javítódott" ki? :F (Esetleg a telepítéskezelő.) Elég érdekes lenne a 64-bites driver működése 32 bites rendszeren, ez inkább CCC-rel szokott működni (annyira 64-bites).

    Gál István: Eszközkezelőből töröltesd a driver fájlokat is, ha ATI telepítőt használtál, akkor teljes irtás. HD4-es szériához 9.9 volt az utolsó erre gyúrt meghajtó, a későbbiekkel szinte mindig van vmi gond. 9.12hotfix jó, ha nem Dirt2-zöl, azon kívül csak a 10.5 jó és megfelelően gyors is, a többi mind lassabb, és bugosabb.

    sorbit_4: Én folyton azt használom. ;] Természetesen az ATT X-Coderét, nem a CCC-féle szarságot.

    janos666: Talán a CCC-t kéne hanyagolni, ill. geometria-kérelmet engedélyezni. Nem tudom, van-e még benne, én már rég ATT-t használok. Azzal esetleg próbálkozhatsz, az nagyon sok finombeállításra ad lehetőséget, persze soká tart kikísérletezni a megfelelőt. AMD ahogy eddig, ezután sem fogja támogatni a régebbi játékokat/hardvereket, nem tudom, ez miért okozott neked csalódást.
    Amúgy a remek játékban van pár durva szívatás, pl. amikor a csaj egyáltalán nem sebződik, és csak god-módban kezd normálisan sérülni. De ezeket leszámítva nem rossz.

    knorbert1992: Ha 2 eres a hűtő, akkor nagy eséllyel bebuktad a ventiszabályozást (de nem biztos). RivaTuner-rel és ATT-szal lehet még próbálkozni. Ha az említett hőfokokat terhelve mérted, akkor semmi gond a hűtéseddel.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák