Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Abu85 #9703 üzenetére

    Sztem sima driver-bug volt. A durva csalások miatt visszatettem normálra a nehézséget, újra mentem, és ua. pályán uott kizártam a zombit, mielőtt beléphetett volna, és semmi gond. Ráadásul feltoltam kényszerített módban 8XAA 24XED-re, adaptív, minőségi smooth AAre, időleges élsimítást 3X-ra, és még az optimalizálásokat is kikapcsoltam. Gond nélkül fut a játék. Persze, nem terheli annyira a VGA-t, hogy ne menne csökkentett órajelekkel, ami drasztikus megtakarítást jelent fogyasztásban és hőtermelésben, amit a CCC megint csak nem tud.

    Egyébként hol vannak a 21-ére ígért 10.7 meghajtók? Lecserélhetnék már azt a szemetet, ami fent van. :U

    Athlon64+: Mondom: 10.5. Értelemszerűen az előző sem jó, ha ez igen. Ha viszont még ezzel is bugos vagy, marad a 9.12hotfix, v. még régebbi (a kártyádnak megfelelő, utolsó arra fejlesztett Catalyst, ami a HD3-as szériánál a 8.7), esetleg más a hiba oka (tuning, RAM, stb).

    tszd: Csak driver telepítése (ill. minden otthagyott ATI szemét lepucolása), és ATT-szal (semmit nem kellene beállítani vele, csak a képfrissítés felülbírálását) v. más monitorkezelővel frissítés kényszerítése. Legjobb persze a monitor saját drivere lenne, esetleg érdemes lehet a 8.7 C AGP-s verziójával próbálkozni.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák