Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz cselt #9597 üzenetére

    Én inkább ATT-szal próbálkoznék először. A kártyát bármilyen bios frissítéssel el lehet rontani, de leírást találsz hozzá a honlapomon (Segítség) v. logoutomon (ATT-ról is).

    Sárpac: Milyen bugokra készüljünk? :F :DDD Nem érdemesebb a hotfix-et megvárni? Vagy ez már megint az lesz, mint a 10.4 és a 10.5? :DDD
    Oblivion szignifikánsan lassult 10.6-tól, másnál inkább csak mérhető.

    bigdigit: Pusztán drivert tettél fel, vagy botor módon telepítéskezelőt és CCC-t is? Mert utóbbi esetben szokott előjönni ez a hiba. HDMI meghajtó nem hiszem, hogy gondot okozna, nálam egyik meghajtóval sem tette. Megpróbálni persze lehet, hátha mégis. Ha nem oldódik meg (én még nem láttam olyat, hogy X-Fi meghajtótól kinyúlna a VGA), akkor célszerű lenne teljesen lepucolnod az ATI cuccokat. Ehhez távolítsd el gyárilag a csomagot, aztán Driver sweepert futtass, majd restart után, ismét ezzel nézd meg, mi maradt a rendszerben, ezeket a fájlokat töröld kézzel (DS ott hagy néhányat, és később gondot okozhatnak, amiért szokás DS-t okolni), majd a reg-ből az ATI Tech-es bejegyzéseket, hogy nyomuk se maradjon (esetleg felismertetheted W7-tel az alap meghajtóját). Restart után eszközkezelőből telepítsd csak a 10.6 meghajtót (adj meg neki egy kicsomagolási könyvtárat, majd lépj ki a telepítőjéből), szemetet ne tegyél a gépre. Így látni fogod, AMD okozta-e a hibát. Ha lesz kék halál, akkor nem a driver a hunyó (Abu85 rulez :DDD ), hanem vmi más a rendszerben. Remélem, ez hasznosabb segítség! :R

    Abu85: Hát én úgy emléxem, hogy az atimkdag.sys-hiba szinte kizárólag a telepítéskezelővel jött elő régebbi meghajtókkal is.

    Bali27: W7 drivert semmiképpen ne töröld, mert ha bármi gebasz lenne, arra vissza tudsz állni. Az AMD-s meghajtókat viszont célszerű később fizikailag eltávolítani az eszközkezelőből, hogy ne zavarjanak be. Persze, ha telepítéskezelőt használsz, akkor kockáztathatsz is. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák