Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mackósajt

    senior tag

    válasz Steelmanus #8896 üzenetére

    EasyCleaner-el csináltam egy registry tisztítást, mást nem. Ezt csak az előzmények miatt, különben nem szoktam. Aztán hagytam, hogy a Vista automatikusan felpakolja a a beépített Catalystot (mivel másodpercek alatt felhúzta, szinte pislogni sem volt időm).

    Lényegében arra célzol, hogy az összes előzményt olyan szinten le kellene irtani külső szoftverrel, amitől már csak lépés az OS újratelepítése format C: után? Ezzel két probléma van.

    1. Eddig kétszer cseréltem Catalystot ezen gépen, mindkettő simán ment, pedig még registry-t sem tisztítottam. Ha a 10.4-nek ez nem tetszik, akkor butítottak a telepítőn.

    2. Ha egy havonta frissülő driver nem tehető fel ilyen intézkedések nélkül, akkor az a driver alapvetően rossz.
    (Csak hab a tortán, hogy az állítólag MS jóváhagyott AMD driverekre a windrows és a vírusirtó is folyamatosan ugrik, hogy azonosítatlan, aláíratlan, veszélyes elem. Még ezt sem tudják megoldani.)

    Na mindegy, tudtommal nem tud semmit a 10.4, amit a 9.6 ne tudna, és nekem számítana, így nem éri meg a rászánt időt a megoldás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák