Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz janos666 #5762 üzenetére

    Huhh...köszi az infót. :R
    Azt nem tudom, ezt miért nem mondta eddig senki. :F
    Addig amíg nem módosítottam, addig ezt senki se mondta hogy "ne tedd", pedig már rá vagyok kattanva pár hete a témára. miután módosítottam, mindenki felhívja a figyelmemet, hogy kár volt. :F Főleg így, hogy nem fogom tudni visszaállítani default-ra a venti vezérlést.
    A 2. kártya vajon miért nem vált vissza? :U Az pedig elég kiábrándító, hogy RBE-ben módosítom a 01,02 Clock info memo órajeleit 999-ről 1050-re, a 03 Clock info órajeleit ami ugye a full 3D 880-ról 940Mhz-re (GPU), és a memót 999-ről 1050-re...majd váltok a fan settings fülre, és a Tmin és Tmax értékeket módosítom, és ezek után teljesen meggabajodnak a kártyák. Illetve visszatöltve a gyári bios-t a 2. kártya nem vált vissza full 3D-s értékről, az elsődlegessel semmi gond, majd a ventivezérlés az eddigi 2d-s 27%-62fok-ról valamiért 34% 51 fok maradt, pedig a default bios van rajta. De miért nem írta vissza a fan settings értékeket?? :W :O
    Hogy tudnám elérni hogy a 2. kártya is visszavegye a GPU clock-ot? :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák