Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pibor

    csendes tag

    válasz vendingo #33437 üzenetére

    Sajnos én is hasonlóképpen jártam egy Asus DirectCUII R9 270X kártyával egy hónapja. Miután sokféle módon megpróbáltam újraéleszteni, letesztelni, nem maradt más, mint visszaküldtem gariztatni. Az én kártyám kb. fél éves volt. Egyik pillanatról a másikra történt vele ugyanez. Amint a drivertelepítés elért egy bizonyos százalékot minden feketére váltott és csontra fagyott a gép. Az a szép hogy a korábban jól működő driverek sem mentek ezután fel rá. Szerintem Te se tökölj vele sokat. Küldd vissza. Mostanában többeknek is volt hasonló problémája. X-akta. Talán még azt érdemes megpróbálni, hogy ha HDMI vagy DVI helyett analóg VGA kábellel kötöd össze a gépet, akkor hogyan viselkedik. Nekem ezt már akkor mondták, amikor már visszaküldtem a kártyát, szóval nem volt módom kipróbálni.

    [ Szerkesztve ]

  • Thrawn

    félisten

    válasz vendingo #33437 üzenetére

    Az egyik linken az volt a megoldás, hogy átpöccintette a BIOS-kapcsolót egy másik állásba.
    Próbáltad a kártya többi kimenetét is használni? 1 vagy több kijelző van rákötve?

    szerk:
    I had a black screen problem yesterday. I solved it by unplugging the monitor cable from my pc and plugging back. Then the logon screen appeared. And I reinstalled the drivers, problem solved!
    Edit: Never forget to properly use DDU when updating drivers. Uninstall previous drivers->DDU->reboot->install new drivers.

    szerk2:
    I have the same problem and there are two solutions:
    1. Install other version of driver (elder or newer) which works.
    2. Connect your display with anything else but hdmi.

    [ Szerkesztve ]

    Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Új hozzászólás Aktív témák