Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    válasz old-dog #33008 üzenetére

    Rá lehet "erőltetni" tesztmóddal, kérdés, hogy jól fog e működni, mert a Win10-nek új drivermodellje van. Én a 14.9-et használom és az sem támogatott. Azt viszont már végképp nem tudom melyik driver jobb, vagy "legjobb". Viszont annyi bizonyos, hogy a 14.9-el 80-100 FPs-em lett kapásból ugyanabban a játékban, amiben előtte omegával, 15.7~16.1 alatt 45-55 volt. Egyébként nekem is a legkevesebb problémám a 13xx verziókkal volt és a legnagyobb teljesítményt is azok adták.. De már nagyon nagyon régiek az az igazság. Aztán, ha működésre tudod bírni problémamentesen és nincs szükséged újabbra, akkor jól jártál. Viszont a Win10 erőlteti a driver frissítést, ha talál újabbat. Majdhogynem lelőhetetlen, trükközni kell, de utána is van hogy "visszajön" még ha egy ideig sikerül is lebeszélni róla. Szóval ilyen fontoskodó és usert hülyének néző, agresszív jószág a drága, QRRVA idegesítő. Ugyanis, addig nincs is gond, míg nem jön mondjuk egy újabb update windows-hoz, vagy mittomén a defenderhez, vagy hasonlókhoz. De amint jön és a grafikus chipedhez telepítetthez képest újabb drivert talál frissítések keresése közben, akkor szépen előre teszi és vagy fölteszed a többi frissítéssel együtt (illetve Ő teszi fel) vagy a frissítéseket sem teszed föl, meg azt sem. Igazi cukorfalat. A poén az, hogy néha még az 5-el újabb bétáról is visszafrissít régebbire, mert úgy látja jónak, illetve valszeg mert a béták még nem kaptak WHQL minősítést macrofostól :) Én imádom. Imádjuk együtt!

Új hozzászólás Aktív témák