Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #67688960

    törölt tag

    válasz wwenigma #26032 üzenetére

    már miért vigasztalna
    azért jöttem szólni opensuse alól hogy nehogy más is úgy járjon mint én
    az hogy te mit gondolsz arr nagy ívben tojok

  • StSanya

    őstag

    válasz wwenigma #26032 üzenetére

    Abban igazad van, hogy nem kell anyázni, s illik szépen beszélni, de neked sem kéne magas lóról beszélni senkivel. S igen, lehet furcsállod, de képzeld el, sokan jártak így ma, ahogy gog vagy én. Annyi, hogy nekem volt rendszer visszaállításom, s jót röhögtem az egészen. S mivel a gond előjön simán akkor is, ha valaki AMD VGA driverét frissíti, mert mondjuk az AMD Gaming Evolved ott visít neki folyamatosan, úgy hogy közben azt se tudja, hogy neki AMD chipsetes alaplapja van AHCI üzemmódban, úgy ez sajnos tényleg az AMD-t minősíti elsősorban.

    Kívánom neked, hogy soha ne szaladj bele update hibába.

    Egy hozzászólás az AMD fórumáról:

    This is my first post on these forums because I havn't really had any significant problems before today.

    I wake up in the morning, have a coffee and open my email to find that there is a new driver out. I think "sweet, always good to update right?". I install the drivers and when asked to reboot I do so. Unable to start windows. Stuck on windows logo. Nothing works.

    Eventually I had to wipe my system, go through hundreds of windows 7 updates and it has taken hours and hours. I download the drivers again with a fresh system. Same thing again. I've learned my lesson and now I am downloading old drivers.

    I'd just like to say thank you for ruining my day AMD.

    [ Szerkesztve ]

    "Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

Új hozzászólás Aktív témák