Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kranazoli

    senior tag

    válasz Steelmanus #13422 üzenetére

    Itt Én is jártam, sőt még a hotfix-et is igényeltem meg is kaptam, de valóban Server 2003-hoz van, nem fut le. :)

    Azonban lentebb írtam a megoldást a DCOM hibára, vagyis inkább csak ignorálására:

    Le kell tiltani az AMD External Event Utility szolgáltatást és akkor nem lesz több DCOM hibabejegyzés az eventlog-ban.

    Természetesen nem ajánlott ennek a szolgáltatásnak a kikapcsolása. No, de az sem nyerő, hogy Nekem kelljen regedit-et módosítgatni új driver installálása után.

    Ergó, egyelőre Én csak ezt az 1 "megoldás" féleséget találtam erre a DCOM hibára. Amiről azt is el tudom képzelni, hogy nem is szó szerinti hiba. Ui. állítólag 6950-esnél nincs ilyen probléma. Ezért vmi olyasmire tudok gondolni, mint az ACEeventlog írogatása rendszergazda fiókban. Nem hiba, 1xerűen nem talál a driver egy hardver elemet. Vmi ilyesmi, de ez csak 1xerű következtetés. Jövő 7en jön az official 11.4, akkor majd meglátjuk mi lesz a szitu. :)

    De ha vkit csak szimplán zavar a 11.4 DCOM hibabejegyzése, akkor le kell lőni a fenti szolgáltatást. Azt azonban nem tudom, hogy ez mit is csinál pontosan, mármint ez a szolgáltatás?! Ha vki tudja, akkor ossza meg Velem. :)

    :R

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

Új hozzászólás Aktív témák