Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz janos666 #9773 üzenetére

    OGL profil kényszerítésével lett élsimításom, és ua. fekete kockás törlést "alkalmazta" a gama, amit Heaven OGL tesztben. Azt én is olvastam, hogy UE3 engine-t használ.

    Sejtettem, hogy nem hazavágni akarod, nem is azért írtam. Ha AMD-nél megpróbálsz eltérni a driver ajánlástól, szinte garantáltan hibát fogsz tapasztalni.

    Hát a marketing, az megy az AMD-nél, ahogy a 890-es chipset-et is besztárolták USB3-mal meg SATA3-mal, aztán 30-50%-kal van lemaradva az Intel lapjainak sebességétől (PH teszt). De a user megveszi, mert a chipset támogatja a fentieket, és hát igen, tényleg támogatja, még csak át sem b.sztak (ahogy a VGA-d is támogatja a SSAA-t). Csak hát, ugye, hogyan... :(

    Még mindig a 10.6 van fent. :W :DDD

    Abu85: Én pont azt írtam, hogy nálam működik a kényszerítés ATT-szal mindegyik meghajtóval.

    Ha külön vezérlőprogram kell egy drivernek, akkor élek a gyanúperrel, hogy a meghajtó nem hibátlan, és a hardveres vezérlés hiányosságait szoftveresen oldják meg, ahogy anno a 3870-nél jó fél évet kellett várni, míg végre kijött egy 20% gyorsulást hozó meghajtó, addig szoftveresen foltozgatták a szemét meghajtójukat. Szóval nem kell mentegetni az AMD-t. Tegyék bele a hardveres vezérlést a meghajtóba, szoftveresen meg lehessen felülvezérelni, ha a user úgy kívánja, de amíg ez nem így van, az én véleményem nem változik. Akkor legalább tudni, mit b.sztak el a programozók, és mit az AMD. :P

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák