Új hozzászólás Aktív témák

  • Steelmanus

    addikt

    válasz katt777 #9294 üzenetére

    Nem, 8.3-8.5 időszakban volt CF-öm, eltévesztetted az évszámot.
    Igen, de en pedig a 9.2-3-4-es idoben csinaltam CF-et de nekem meg akkor sem ment XP alatt. A lap az volt ami most van vettem bele egy ATI 3650 512 GDDR3 -at majd ra egy ugyanolyan masikat, es tettem ra CF hidat is. Ugy nem is mukodott vagyis ki volt szurkulve a CCC-ben az az opcio. CFX -ben ment a dolog de csak akkor ha mindig bepipaltam a CCC-ben a CFX uzemmodot majd reboot, akkor mukodott, de csak addig amig ki nem kapcsoltam a gepet. Ha leallitottam a gepet es masnap bekapcsoltam megint ures volt a CFX jelolodoboz, pipa be, reboot akkor jo volt. 2D-ben csak az elso PCIe 16x-os dolgozott a masodik PCIe 4x-ben levo kartya 0 % -os terhelest mutatott.
    Ha viszont nem pipaltam be a CFX-et mert meguntam ezt a ketszeri bootolast a masodik kari 100%-on ment mig az elso rendesen uzemszeruen. En akkor annak tudtam be hogy mig az elso PCIe 16x-os addig a masodik PCIe csak 4x-es sebessegu. Igy letettem a CF-rol es vettem a mai 4670-es kartyat. Mivel a 3650-es amugy is kis szamitasisebessegel birt csupan azert probaltam ki mert nagyon olcson hozzajutottam de utolag atgondolva ha mukodott is, az energiafelvetel teren meg akkor sem erte meg, mert nem hozott annyi plusszt a sebessegben mint amennyit plusszban fogyasztott.

Új hozzászólás Aktív témák