Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Ottoka #9227 üzenetére

    Abu már írta, de azért én is leírom. Nem vagyok egyik párti se. Az elmúlt időszakban az 5xxx és a Fermi szérián kívül szinte az összes G200 járt nálam hosszabb-rövidebb ideig, és Ati oldalon pedig 4890 CF, 4890, 4870 X2.
    Driverek tekintetében egyik gyártóval se volt gondom, de lehet hogy ez már önmagában véve hibának számít ha valaki problémamentes, mert biztos valamit nem jól csinál. :P
    Elégedett voltam a 295 teljesítményével is, de a 4890 CF még jobban tetszett, pedig akkoriban még az nV-s Crysis Wars-ot toltam. :U Amikor átálltam a 4890 CF-re a lagok megszüntek. Ezek tények, amiket én tapsztaltam.
    De ha már mindenképpen keressük a szálkát az ATi-ban és a CF-ben, jó régre kell visszakanyarodnunk. 3870 X2 kiadásakor 8.2 beta driver volt kint ami csapnivaló volt, de csak ez támogatta így-úgy a 3870 X2-öt. Ez volt februárban. Úgy emlékszem talán a 8.4 vagy a 8.5 drivertől lett drasztikusan gyorsabb a 3870 X2. De azóta nincs gondom a driverekkel. Volt egy LCD tv problémám nem túl régen, miszerint a játékok nem futottak full screen-ben, körben fekete keret volt. Abuval próbáltuk megfejteni mi lehet az oka, de nem jöttünk rá. Driverre gyanakodtunk de 2 hétre rá kiderült, hogy a tv a "ludas" amit az új firmware meg is oldott. Itt sem Catalyst hiba volt.
    Jó ideje problémamentesen játszom, így nincs okom bármelyik gyártóban kételkedni, de az biztos, hogy Fermi-t nem fogok venni ennyi pénzért. 100x inkább egy 5870/5970.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák