Új hozzászólás Aktív témák

  • erikke17

    őstag

    Ahh leirom még 1x érthetőbben mert nem igen kaptam mindenre választ :((( .Vettem egy ASUS EAH 4830 510MB VGA-t csak ennek el mentek a csapágya be küldtem gariba.Addig kértem kölcsön egy ASUS EAH 4350 SILENT vga-t ok ezt a vgat a catalyst nem ismerte fel fel tettem azt ami hozzá volt ment is szépen tegnap megjött a 4830-as beletettem bejött a kép mindenk ok mikor megnyitottam a catalyst látom hogy a GPU-aktivitást nem mutatja az a részt nem volt ott a venti fordulatot meg a hőmérsékletet mutatja és még ha a egérjobb gomb ott is a lehető legnagyobb felbontást lehet beállitani mert a catalystban nincs ott a közölt maximális felbontás (ezelőt ott volt 1440x900). Kicsit utána jártam asus oldalán a 2 vga-ra milyen driverek vannak Jelenleg a 8.561 van fent ez a 4350 driverei közt ott van De a 4830-as driverei között nincs, lehetséges hogy ezért nem mutatná a GPU aktivitást meg ezért nem lenne közölt maximális felbontás mert a 4830-as vga-t nem támagotja rendesen a 8.561 drvier?? Ja és még a GPU-z se mutatja vagy a GPU-z is a catalystból olvassa ki az infót??Ha feltenném ASUS oldaláról a legfrissebbet megoldódna a probléma??Előre is köszi és valaki adjon egy korrekt választ ha megkérhetem :R

    ||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

Új hozzászólás Aktív témák