Új hozzászólás Aktív témák

  • erikke17

    őstag

    Üdv olyan hibám van hogy:Fél éve vettem egy asus eah 4830-as vgat csak annak a ventije meg adta magát be adtam gariba 1 hónapig volt bennt addig kértem kölcsön egy asus eah 4350 silent vgat annak driverét fel tettem ment is jól minden ma meg megjött a 4830-as úgy voltam vele hogy a driver jó lessz tehát nem tettem fel azt ami van hozzá de mikor be mentem a catalystba látom hogy a GPU aktivitást nem mutatja (és ez bosszant ilyen tipus vagyok szeretem ha minden jól mégy :) ) De ha még a egérjobbgom tulajdonságokat megnyitom ott is a lehető legnagyobb felbontást lehet beállitani és a catalystban sincsen közölt maximális felbontás vagyis az 1440x900 mert a monitorom ezt birja meg ott fent a catalystba is nem azt irja hogy EAH 4830 syncmaster hanem csak hogy EAH4830 alapértelmezett VGA monitor

    Ilesztőprogram csomag verzió:8.541-080923a070532C-Asus és ez van most fent néztem ASUS oldalán hogy a 4830-as VGA-ra ez a driver nincs ott és gyanitom hogy azért nem lenne tökéletes letöltöttem a legujabbat asus oldaláról Előre is köszönöm a segitséget és bocs ha egy kicsit értelmetlenül fejeztem ki magam.

    ||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

Új hozzászólás Aktív témák