Új hozzászólás Aktív témák

  • omikron23

    senior tag

    válasz lsc #7640 üzenetére

    Hónapról-hónapra elhangzik az az ígéret, hogy ez a driver most mindent kijavít, megszázszorozza a teljesítményt meg hasonlók.... Most is forradalmi újításokat hoz a driver, csak ez a forradalom rendre elmarad ....
    És nem csak itt írnak róla.... És én már ezt unom, hogy mindig bekerül a köztudatba, hogy majd most... mi várunk mint a jógyerek, aztán várhatunk továbbra is... :F
    Azt szerintem Te is látod, hogy nem teljesen úgy megy a driver fejlesztés, ahogy kellene. Mindig is ez volt az Ati kártyák hátránya, a gyenge driver... Hiába raknak a kártyába 1600 shadert, meg 2milliárd tranzisztort, ha nincs egy meghajtóprogram, ami rendesen kezeli... És akkor a csíkozódás és társai még szóba sem került....

    Nagyon örültem, amikor megvettem az új kártyát, egy GTX285-öt cseréltem erre, de nem hozta az ígért változást... teljesítményben sem, és a mindennapi használat során sem vagyok elájulva tőle. Ettől még nem bántam meg, csak sok más emberkéhez hasonlóan várom, hogy végre kihozzanak egy normális drivert, hogy a kártya megmutathassa mit is tud... :K :K :K

    Bocs, kicsit hosszú lett...

    [ Szerkesztve ]

    ASUS Maximus XI Hero (Wi-Fi) :: Intel i7-8086K :: G.SKILL TridentZ 32GB DDR4 4000 MHz :: Asus TUF RTX 3070 TI

Új hozzászólás Aktív témák