Új hozzászólás Aktív témák

  • nemethla

    csendes tag

    Sziasztok! A korábbi kérdésem megismételném: az ati minden induláskor,kinyitja a C/Proram file/ATI/CIM könyvtárat.
    XP rpo hun rendes, (sp3, automatikus frissítésekkel) Radeon 9550 agp-s, catalyst 9.11...
    Köszi előre is, ha végre valaki reagál...

    megjegyzés: provokálnom kell valakit itt, sértegetni, vagy mi a helyes eljárás ahhoz, hogy egy kérdésre választ kapjon az ember? Pl az index fórumain ezt a semmibe vételt nem szoktam meg... Volt korábban még pár kérdésem, de úgylátszik itt mindenki csak a verziószám és annak datálása körül forog. Azt gondoltam, hogy ez itt egy "profikat" is megszólító céltopik. ...
    Még egyszer a furcsaság, amire eddig még semmilyen választ nem kaptam ( leb@szást igen, hogy mit ugrálok első hszesként, csak az a baj, hogy másutt, ahol én nyitottam pl fórumot, nem ez a divat, hanem próbálunk segíteni ):
    Amióta két monitort szeretnék használni (mert végre egy jó minőségű eizo is került elém képszerkesztésre), azóta nem boldogulok egy bizonyos programnál az ún egymonitotros/gyermekablakos alkalmazással. Nevezetesen minden alkalommal, ha az alapmonitor mellett(ami egy csöves) az lcd-s t kezdem használni, az alapalkalmazást elindítja ugyan a kiterjesztett monitoron, de valahányszor egy dupla kattal teljes képes nézetet kérek egy képről, azt visszadobja az alapértelmezett monitorra. Pedig a Hydra asztalkezelőben mnden ki van pipálva, aminek tudomásom szerint ki kell lennie pipálva...Nos, emiatt a pipálás miatt vagyok kicsit pipa, hogy a fenébe nem képes egy beállítás működni....
    A normális, segítőkész válaszokat előre is köszönöm! Laci

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák