Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz DM-Fan #6201 üzenetére

    jajj ezek a nagy fogadalmak mindig, istenem...:)
    olyan tul sok szakmai tudás, vagy reális gyakorlat persze sosincs ezek mögött, de én megfogadom (mert béna voltam vagy mert csak nem tudtam valamit, de ez nem érdekes) hogy ez meg az...
    senki nem hájpol itt semmit, se a win7-et se mást, kedves kollega, de a tények, sajnos önmagukért beszélnek. A vista, mint oprendszer, nyomába nem lép a win7-nek, egy napon nem lehet öket emliteni. Hadd mondjak a nagy fogadalmadra valamit, legalább 4 féle win7 beta-t kiprobáltam, mind mérföldekkel jobb hatással volt rám, mint a vista, még most is a legutolsó beta van fenn, már ápr. ota, és semmi baj nincs vele, nincsenek hihetetlen jelenségeim, csak áll, és megy. :) A két utolso catalyst is már abszolut win7 certified, ettől függetlenül én visszaraktam a még nem certified 9.6-osat, és bármely hihetetlen, bug nélküli és tökeletes, az is. Még a HD-mozizás is megy multin a sharp tévémen, még ez is gond nélkül müködik.:) ennyit kb a win7-röl.
    A hibádat szépen leírtad, gyak. mindent kizártál, mégsem tudod, mi lehet a baj. Ezért is voltam bátor és javasoltam, talán probálkozz meg egy teljesen szüz op-al, és ha lehet, ne a vistával, inkább a javított utodjával, melyet windows seven néven emlegetnek...
    Ha megfogadod, igérem neked, 99% h eltünik a bajod. Ha mégsem, a vga-d, vagy a monitorod rossz...
    De persze azt csinálsz amit akarsz.

Új hozzászólás Aktív témák