Új hozzászólás Aktív témák

  • Szajbee

    tag

    Szép estét az uraknak!
    Nagy gondban vagyok. Ma szereltem össze az új gépemet, benne a Saphire 4870X2-vel. Az istennek nem tudom megoldani, hogy az LG 42LF75-ös Full HD-s LCD tévére tegye ki a képet. Eleinte sikerült annyira, hogy az installálás során végig mindkét kijelzőn láttuk a telepítést (LG Studiworks 900B és a tv). Próbáltuk a CCC Display Managerben állítgatni, hogy csak a tévén legyen kép. Úgy sikerült megoldani, hogy csak a tv-t hagytuk a DVI kimeneten, és akkor jó volt. Egy darabig. Ám jött egy restart, és se kép se hang. "Nincs jel" felirat a tévén, muszáj visszadugni a monitort. Azzal megy, de a tévén még mindig nincs kép. Régebben ismerősnél is láttam, hogy szórakozik ezzel, de neki se sikerült tökéletesen összehoznia. Néha megy, néha nem. Nekem az is jó lenne, ha csak a tévét hagynám rádugva, aztán menne arról és kész, de azzal se akar beindulni. A legjobb az lenne, ha a monitor és a tévé között lehetne váltogatni, de ahogy elnézem ez lehetetlen feladat 64 bites Vistám van és a legújabb driver Ati részről.
    Valaki akinek tévén sikerül nyomatnia, segíthetne Köszönöm előre is.

Új hozzászólás Aktív témák