Új hozzászólás Aktív témák

  • R3nts

    senior tag

    Sziasztok!Már megáll az eszerm ennek a retkes AMD drivernek... :W '7.7.1 után az Istennek sem tudom feltenni a 18.9.2-t (és gyanítom semelyik másikat sem,csakúgy mint előtte). Csökkentett módú DDU takarítás után CCleaner,és ment fel a 18.9.2 Végigment,majd telepítés után 1603-as hibakóddal közölte, hjogy nem lett telepítve a driver... :W
    A telepítési napló végig "sikeres" elemeket ír, kivéve a legelején : "AMD videokártya-illesztőprogram
    Végső állapot: Sikertelen
    Tétel verziója: 24.20.13017.5001
    Méret: 90 Mbyte" és a legvégén van egy " Package Manager The installation failed." üzenet...múltkor is ugyanezt csinálta egy csomó drivernél,egyiket sem engedte felmenni a végén,csak akkor nem DDU-val takarítottam,most gondoltam hátha az volt a baj,de ugyanúgy kuka az egész...múltkoris csak rendszervisszaállitásból működött... :W Valami kontruktív tanács...? :U :R Rendszer up to date, vírusirtó,tűzfal telepítés idejére kilőve...

    [ Szerkesztve ]

    ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

Új hozzászólás Aktív témák