Új hozzászólás Aktív témák

  • fireman123

    őstag

    válasz TIT #36238 üzenetére

    Nem tudom, hogy tűnt el a gépről. Eredetileg azzal a tünettel került szervízbe, hogy egyre sűrűbben nem adott ki jelet a monitor felé se a videókártyáról, se az alaplapi igp-ről működtetve (ez általában akkor jött elő, ha használtam a gépet több óráig ...használat közben mindig jó vol ....és kikapcsoltam, de mondjuk fél óra múlva újból bekapcsoltam, no ilyenkor nem ment át a jel a monitorra) ....emellett ilyen "melegen" történő bekapcsoláskor beindult a gép (ventik felpörögtek, fény kigyullad a házon ...stb.), majd 2-3 sec után megszűnt az áramellátás, majd további 3 sec után újból kapott áramot, majd megint nem ...és így tovább.
    Több mint egy hétig tesztelgették/próbálgatták hogy mi okozhatja, mire kijött hogy tápegység csere kell. Azt el tudom képzelni, hogy a próbálgatás közben törölhették valamiért és utána nem lett visszatelepítve
    ....(a videóhártyát áttették másik gépbe is próbaként, hogy esetleg nem-e az a hibás ...stb.)
    No mindegy, most feltettem és minden működik, ...köszi a segítséget mindenkinek. :R

Új hozzászólás Aktív témák