Új hozzászólás Aktív témák

  • Pityu.

    nagyúr

    válasz 5150 #35643 üzenetére

    Hát a tekercsek ciceregnek terhelés alatt ha sok az fps általában azt mondják v syncet be kell kapcsolni úgy enyhébb a cicergés,aztán cseréltem tápot is az is halkította,de nem szüntette meg.Sokat olvasgattam más márkák is ciceregnek és mindig volt cicergős kártya 2006 ig vissza olvastam csak mintha egyre több lenne és független nvidi/amd mind a kettő cicereghet van hogy a 300EFt os gtx1080 is cicereg pl.Csak nekem bassza a fülem igaz most kicsit halkabb az új táp óta.Aztán az msi a fentebb írtakat ajánlotta de nem biztos,hogy ez meg szüntetné van aki cicergősen vette és 5 éve cicereg.
    Táp csere előtt ilyen volt igaz élőben hangosabb volt [link]
    Ja és azt mondják nem garanciális hiba,mert a kártya élettartamát nem csökkenti tehát kárt nem tesz benne,csak az ilyen érzékeny fülűeket idegesíti mint pl én.

    #mmdms

    Pont egy ismerősömmel beszélgettük,hogy vajon nincs e erre valami törvényi dolog,hogy ha xy ideig szarakodnak esetleg ujjat lehetne kérni vagy ilyesmi,mert 6,5 hónap az túl sok,sőt már 1 hónap is sok lenne.
    Melyik cég volt ez?

    [ Szerkesztve ]

    Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Új hozzászólás Aktív témák