Új hozzászólás Aktív témák

  • Pityu.

    nagyúr

    válasz 5150 #35630 üzenetére

    Egyszer majdnem én is jártam szarul alaplappal,úgy érkezett,hogy a tűk el voltak nyomva a foglalatban de mé a procit ki sem bontottam,hogy bele tegyem.Aztán vissza küldtem gariban közölték,hogy ki kell vizsgálni ez meg lesz 2 hónap is mert ki kell küldeni külföldre,na mondom jó az új alkatrészek meg itt állnak a szekrényben.Na basztattam őket aztán 1 hét múlva mondták,küldjek számlaszámot és vissza utalják az árát,mondom ok és már szaladtam a helyi boltba ugyan ilyen alaplapot rendelni,meg is rendeltem indultam haza nagy boldogan erre jött a telefon,hogy mégsem küldik vissza a pénzt mert véletlenül találtak a polcon egy ugyan ilyen lapot és ezt el küldik nekem,erre irány vissza a boltba rendelés le mond.Szóval kis basztatás és a hónapokból 1 hét lett.

    Egyébként hogyan működik a wattman?Mert az msi ezt küldte nekem a cicergésre,hogy ezt próbáljam ki,de sosem tuningoltam még

    "Content:
    Dear Sir/Madam:
    Thanks for contacting MSI Technical Support Team!
    Regarding your concern, usually the noise is caused by heavy load of the graphics card and it does nothing to the performance. Also you can check this by using the card at low load.there are something you can try to reducing the noise:
    1) Overclock your card.
    2) Overvolt it.
    3) Change a more power PSU for a try,bad PSU will cause this problem."

    [ Szerkesztve ]

    Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Új hozzászólás Aktív témák