Új hozzászólás Aktív témák

  • R3nts

    senior tag

    Sziasztok!Találkozott már olyannal valaki,hogy az eddig kifogástalanul működő PC, ill. VGA, egy régebbi Crimson driverrel (nem tiudom fejből melyik,mert most fel sem áll a gép - év eleji WHQL lehet), ma a gép bekapcsásakor üveghangon jár a VGA venti... ? Kikapcsoltam gyorsan a gépet,nem tudom egyáltalán felállt volna-e a rendszer,de nem mertem kockáztatni,ki ne nyírjak valami hardvert ... A gép a CIS,és a MBAM szerint is vírusmentes. A mostani driver után már volt vagy 3-4 beta,és vagy 2 WHQL,de olvastam,sokkal gebasz volt,az enyém egy régi konfig,pár 3-4 éves játék,és PC-s FHD filmlejátszása fő profil,kifogástalanul muzsikált vele,az aláirásomban lévő konfig,semmi nem indokolta nálam a driver frissitést. De most a VGA-val van valami gebasz,elképzelhető hogy driver-szinten...?

    [ Szerkesztve ]

    ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

Új hozzászólás Aktív témák