Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    válasz Fr@nkieWilde #32167 üzenetére

    Milyen opredszerről és melyik catalyst verzióról van szó? Amennyire én tudom, a HD4xx sorozat már régóta "legacy" státuszban van AMD-nél, vagyis az elérhető legújabb a 13.9legacy Catalyst hozzá. Ha újabbat (vagy akár a "nem legacy" 13xx-es Catát) akarod feltelepiteni hozzá, nem fog sikerülni, legalábbis nem teljes mértékben (kihagyja a lényeget) Egyébként ha ráböksz az egérrel az asztalra és jobbklikket nyomva a képernyő beállitások menüponton keresztül a megjelenitési beállitásokhoz navigálsz, lesz ott valahol egy olyasmi, hogy "adapter tulajdonságai". Ha máshol nem is, de valahol arrafelé megtalálod, ha fent van én szerintem. Ha nics, akkor letörölni a fenébe az egészet (DDU-val mondjuk) újrainditai az oprendsz@rt "eszköztelepitő aláirás megkövetelése nélkül" (vagy mi a neve; win10-nél ez a 7-es menüpont, win7-nél gyors egymásutánban F8-at kell nyomkodni a menühöz és egy listából kiválasztani szintén, win8/8.1 meg asszem nem létezik, remélem csak álmodtam az egészet..) és miután bebootolt ilyen módon, AKKOR telepitsd fel a kártyádnak megfelelő catalyst-ot. Én legalábbis igy tennék :) Ha a cata control center nem jön elő, azt okozhatja még a .NET4 hiánya a redszerben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák