Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    válasz TIT #32140 üzenetére

    Lehet BÁRMI ebből még nem lehet átlagot vonni. Nekem pl. még sohasem csinált hasonlót, neked meg Szabinak meg igen. Két alkalommal a windows saját/beépitett töredezettségmentesitője cseszte bootolhatatlanná a rendszeremet, ettől függetlenül most is automatán van és idle-ben töredezettségmentesit. Talán az egyetlen program, ami még életemben nem okozott hibát a TotalCommader :D Ha érted mire gondolok. Személy szerint a DDU-t csak azért javasoltam (inkább) helyette, mert az új catalyst-ok kapcsán év elején, vagy tavaly év végén szó volt róla, hogy az omegától kezdve fokozottabb hangsúlyt fektettek valami beépitett registry pucolgatásra és irkálásra. A DDU meg legtöbb esetben kipucolja az egészet a pit**ba, ahol éri, szóval talán kisebb "összeakadás veszéllyel" jár a régi driver maradékai/új driver bejegyzések összefüggésében. Aztán a rosseb se tudja, ekem még igazából egyikkel sem volt gondom. Annyi, hogy a DDU miután végzett: kikapcsolja a windows update-nél a driver frissitéseket (aztán lehet,h ogy csak az AMD-re vonatkozóan, nem tudom) Persze win10 alatt még DDU-nak se sikerül :O

Új hozzászólás Aktív témák