Új hozzászólás Aktív témák

  • Futárzsák

    újonc

    1. Biztosan ezren kérdeztétek már, de most hirtelen kereséssel sem akadtam megfelelő válaszra (lehet, mert nincs is). Szóval, hogy a frászban lehet ezt rendesen uninstallálni? Frissítenék (15.7 -> 15.7.1), de saját magára akarja pakolni, mindenféle csere-uninstall és egyéb procedúra nélkül. Közben persze hibát írt ki, újraindítottam, GPU-Z-ben pedig azt írja, hogy 15.7.1 a driver. Működni mondjuk működik, viszont van egy súlyosabb problémám is...

    2. Mi okozhatja a játék közbeni kép eltűnést + a gép totál kifagyását? Driverhiba lenne ez is? Túl biztos nem melegszik. Sokszor a hang is beragad ilyenkor, míg meg nem nyomom a reset gombot. Főleg Heroes of the Storm alatt csinálja pár meccsenként - bár nagyon mással nem is játszom.

    Ilyet szemetet még az életben nem láttam. Ezek komolyan visszafejlődnek... Régebben legalább a telepítőben volt uninstall rész, most már ott sincs. Ezeket a driver-képességek látva a következő kártyám tuti NVIDIA lesz (bármennyire is AMD párti voltam eddig).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák