Új hozzászólás Aktív témák

  • mézespálinka

    senior tag

    válasz zotyahun #29789 üzenetére

    Sziasztok!

    Lehet, hogy nem a legjobb helyre írok, ez esetben szóljatok és átmozgatom a hozzászólást az általatok ajánlott topikba(azért bátorkodtam ide írni, mert a netes keresések mindenképpen ati driver felé mutatatk találatot).
    Egy kis segítséget szeretnék kérni. A problémám a következő:
    egy erősítő van hdmi-vel a pc-re kötve. Amikor szeretném használni és bekapcsolom, a windows kb 2 alkalomból 1x veszi észre, hogy aktív az erősítő. Ha nem veszi észre, újraindítom a gépet, utána észleli, és beállíthatom elsődleges hangeszközként. A neten olvasgattam és azt írták hogy valamilyen ati hdmi audio output driver kell nekem, amit sikeresen fel is tettem. A helyzet változatlan. Ha megnyitom a vezérlőpult/hangok-at ott a listában az erősítő: AMD High definition audio device, de az ikonja szürke és nem elérhetőnek(nincs csatlakoztatva) mondja. (ha újraindítom a gépet, elérhetőnek mutatja, kiválaszthatom és tökéletesen működik.) Azt is észrevettem, hogy mióta összekötöttem az erősítőt a géppel, a windows hangbeállításai kb 2-3percbe telik, mire megnyílnak. A ccc-ben a hangeszközöknél látható, de ha kiválasztom alapértelmezett eszköznek, továbbra sem azon játssza a zenét.
    Van esetleg tippetek, mi lehet a probléma?

Új hozzászólás Aktív témák