Új hozzászólás Aktív témák

  • Bali27

    addikt

    válasz TIT #29235 üzenetére

    Nekem a Win8 ez : Windows 8.1 AIO x64 Integrated Augusztus 2014 IE11 Hungarian-Kori
    Felteszem a Win-t vagy azonnal lekapcsolom az updatet, vagy akár mit teszek felteszi (hiába nem X-elem be vagy tüntetem el az AMD frissítést.) 13.12.. Catalystal szőröstül-bőröstül.... ÉS legszebb az egészben hogy uninstallja nincs Programok/szolgáltatások-ban, csak másik Catalyst install indításakor ajánlja fel az uninstall lehetőségét a 13.12-nek... Szóval valószinü valamit elcseszhettektek Koriék

    Ugyan ezen Oprendszer Novemberi verzsönjét letöltöttem ott nem teszi fel a vga drivert, hanem jó pár programot nem tudtam feltenni mert valami fondeue vagy milyen exe fileval gondja van.. Amit alaposan ki is vizsgáltam.. Csont új rendszernél max Rootkit okozhatja ezt a hibát, és kb 4 féle rootkit kereső sem talált semmit. Normális alap win8.1-et amit a saját kódommal aktiválhatok egyébként honnan lehet leszedni? Tudom ez márr offos volt :F :U

    Egyébként feltettem csont uj rendszerre az AHCI-t és a USB-t, restart majd Omega driver.. és Eddig tökéletes.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák