Új hozzászólás Aktív témák

  • #00137984

    törölt tag

    válasz wwenigma #27915 üzenetére

    Videónézés olyan mint a zenehallgatás. Referencia filmeket játszok le, amiket már jól ismerek vagy mostanában többször láttam és alkalmas az eltérések kimutatására. Holnap Határa, Rocketeer, Aladdin, stb. A szinekben az eltérést a legkönyebb észrevenni, még egy átlagos LCD monitoron is. A szinek egyensúlyára is figyelnem kell néha, mert a 14.1 a kék szinekben volt túlvezérelve a piros kárára, de a zöld sem volt rendben, mert olyan rozsdás volt. A képélességre és a felbontásra az Appleseed Alpha lett nézegetve, és itt a tükrözödések és robbanások, füstfelhők voltak jó kiindulási alap. A 14.8 WHQL videólejátszás közben több részletet adott vissza és ezt nem kente szét felesleges szürökkel. :((( Ez sajnos a játékokra is befolyással volt, mert ez a 14.9 WHQL driver változtatások okozta hatás. Másokat ez nem zavar vagy nem foglalkoznak vele, de én szeretek filmeket nézni és ehez az AMD videókártyák mindig jobbak voltak mint az Nvidia VGA-k. Az Nvidia-nak a szinei és képminősége eddig mindig hagyott kivánnivalót maga után, ezért maradtam meg AMD-nél. A videófil hozzáállásom alapján tesztelve a 14.8 driver ezen a területen kimagaslóan jobb mint a 14.9. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák