Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz #93794560 #27288 üzenetére

    Arra írtam, hogy vsz. bios beállítás, v. maga a bios. Én is találkoztam ezekkel a hibákkal.
    A béna user elmélettel én sem értek egyet, túltárgyaltuk.
    Sajnos amióta az ATI AMD lett (ATi kártyákat - 1600Pro, 1950XT - anno éveken át hiba nélkül használtam), ált. ez a vélekedés, AMD kártya jó, driver szar. De akkor mi bizonyítja, hogy jó a kártya? :F 1-et tudok (de lehet, hogy csak a még rosszabb meghajtó lett kevésbé az): amikor kijött asszem a 8.5-ös Catalyst, a HD3870-em sebessége 20%-kal :Y nőtt (1 évvel a VGA megjelenése után), még a 8800GT-met is lenyomta magas minőségben, viszont pont ezzel a meghajtóval megszűnt az 580X chipset támogatása, így kidobhattam a drága CF lapomat a másik 3870-nel együtt (költői túlzás, eladtam őket, de a lényeg ez). Végül is alig 20.000-es bukta volt (nem számítva azt a +20k-t, amennyivel olcsóbban kaphattam volna nem CF-ös lapot), de az AMD nem avultat semmit, és a vásárlói érdekeit tartja szem előtt... :U

    i5 is takarékos, be kell állítani. Ha meg kell a kraft, ott van. Egyébként nemrég építettem egy 7850K-s gépet, az is elég takarékos, simán lemegy a CPU-fesz 0.4V alá, ha csak úgy használod a gépet. i5-öm 0.8V alá nem (igaz, tuning is van).
    Nem öregszel, a játékok egyre pocsékabbak. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák