Új hozzászólás Aktív témák

  • jozsef8

    aktív tag

    Hali! Segítséget szeretnék kérni! Lenne egy referencia HD6850 kártyám. Eddig tökéletesn ment vele minden. Most pár napja csíkozódások jönnek fel a képernyőn. Gondoltam a legújabb driver lehetett. Csökkentett módba mikor indítottam sosem lépett fel a csíkozódás. A csíkozódás 6-7 vízszintes 1-1,5 cm-es csíkokból állt (azok is vékony csíkokból álltak össze holnap rakok fel képet). Ezután kifagy a rendszer, és újraindul. Ez csak a driver telepítések után lépett fel. Ugye letöröltem a legújabb drivert, ezután a 13.9-es drivert feltelepítettem. Azzal is ugyanez volt a probléma. De a driver telepítés előtt, (újraraktam a gépet is) ilyen probléma nem volt. Mikor a gép indul semmi csíkozódás nincs, csak driver telepítés után és az üdvözlőképernyő bejövetele után vagy fél percig megy a gép, kap egy kék képet (nem blue screen csak egy full kék kép bejön) és leáll a gép (újraindul). Valaki találkozott már hasonló problémával? A kártya nem nagyon volt kihasználva csak max 60-70 százalékon meg max vagy 60 fokra ment fel. A hiba okát még nem találtam meg, holnap alaposan is áttanulmányozom az esetet. Addig esetleg nem lenne valakinek ötlete a problémára? Köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák