Új hozzászólás Aktív témák

  • vbbb

    őstag

    Hát én a 7.2 és 7.3 Catalystal is csak szívtam eddig...én is próbáltam mindent úgy csinálni mint a ''nagykönyvben'' telepítéskor, de csinál egy olyan dolgot ami nem igazán nyerte el a tetszésem. Egyébként csak az Ati Display driver(x1900GT avivo) van fenn és Ati Tray tool.
    Az asztalon ha háttérkép van kirakva (egyébként nem), Firefox böngészőben pár képnél 60Hz-en 1280*1024-ben(19'' TFT) zöld-kék csíkokat rak bele meg pöttyöket. Ha emelem a Hz-t 75-re úgy tűnik nem csíkozna annyira. Ezt egyébként nem mindíg csinálja, hanem főleg akkor ha visszatér készenléti állapotból a monitor. Ja játékokban, filmnél nem jelentkezik a hiba. Monitort előtte 7600GT-vel használtam analog bementettel semmi baja nem volt, most DVI-vel használom a jelenlegi kártyával. Gondoltam hátha a kártya rossz, de akkor mindenütt kéne jelentkeznie a hibának, nem csak ezen a két helyen. És a csíkozás nem véletlen szerű, hanem mindíg ugyan ott jelentkezik. Például ha böngészőben a felső képnél pöttyöz, legörgetem a lap aljára, hogy ne látszódjon a kép akkor már nem is látszik...visszagörgetem megint látszik...van fenn Ace Codecs pack de csak minimalist pack (6MB) megpróbálom még az nélkül...meg lehet kipróbálom 7.1-el még hátha eltűnik a hiba...de valakinek valami ötlete?
    Egyedül a gép nem volt még újratelepítve a két kártya kicserélése előtt, még ebben reménykedem...

Új hozzászólás Aktív témák