Új hozzászólás Aktív témák

  • Horrock

    csendes tag

    Sziasztok!
    Lecseréltem régi laptopomat az aláírásban lévő újra, és meggyűlt a bajom a vidikártya driverekkel Windows 8 alatt. Ha a gyári, Dell oldaláról szedett drivereket telepítem (chipset->intel->amd sorrendben), akkor minden fasza, kivéve mintha nem akarna működni a 8850m, far cry 3 már a menüben szaggat, minden low-ra állítva is alacsony az FPS-em. Ha átrakom energiatakarékos profilra catalyst-ban, akkor az intel graphics-szal mediumon is elfut röccenés nélkül. Feltettem a hivatalos legfrissebb intel és amd drivereket (újrahúztam hozzá a windows, mert próbálkoztam leshcat féle driverrel is előtte), így mostmár kb. ultrán is fut a FC3, viszont ha pihen a gép, és lekapcsolja a kijelzőt, akkor nem lehet visszakapcsolni (ez volt a gond a leshcat driverrel is), a gyári Dell félével ez megy, csak a radeon nem teszi oda magát :D. A leshcat-féle drivereknél próbálkoztam a brightness recovery tool-lal, de más a mappa és fájlszerkezete az intel drivernek, mint amit ott megadtak a manual-ben, és nem találtam, hogy milyen értékre állítsam. Próbáltam angolul és magyarul keresni a problémára, itt is olvasgattam a fórumon, de nem találtam semmit, ha elkerülte a figyelmemet, bocsánat, egy link, és megköszöntem a segítséget! Elég kellemetlen ez a gond, mert ott hagyom 5 percre a gépet, és utána csak kikapcsoló gomb hosszan tartva - gép kikapcsol- bekapcs. segít, ami nem túl szerencsés.
    Köszönöm a segítséget előre is! Bocsánat a hosszú hsz-ért. :) :R

Új hozzászólás Aktív témák