Új hozzászólás Aktív témák

  • Mian

    aktív tag

    válasz betyarr #22138 üzenetére

    Én tápra tippelnék, elég bátor egy 125w-ot zabáló Phenom II-est + egy 7770-et egy 400as tápra dugni, akár corsair cx akár nem... persze a nagy okosok mindig azt mondják, hogy óóh bele se karcol... nekem az a tapasztalatom, hogy persze egy darabig, egy-két hónapig gond nélkül elvisz egy minőségi 400-as egy ilyen konfigot is akár, de mivel elég nagy a terhelés előbb utóbb előjönnek a problémák... nekem majdnem egy évig vitte az fsp400asom anno a szintén 125w tdp-s athlon 64 x2 6400+ BE és 4830-as kombót (110w), aztán annál is ugyanez volt, majd táp csere... itt aprón el is passzoltam az egyébként hibátlan fsp400at, csak nem bírt a vassal, táp csere után nem volt gond... nekem most egy hexa 400as hajtja az i3 3220 + 7770 kombót, ehhez kb tényleg elég egy 400as... én tápra tippelnék, próbáld ki egy nagyobbal a cuccot ha van rá lehetőséged
    Szerk.: Egyébként nekem még mindig senki sem válaszolt :(
    ... elég furák most a driverek összevisszaságai, sapphire.com-ra is felmegyek és kidobja a 12.8ast a 13.1est meg a 13.4est kb, és a közte levők?? :D meg avivot is mindig feltettem anno a filmek miatt de pl a 12.8ashoz találok csak... mivan ezekkel?...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák