Új hozzászólás Aktív témák

  • general

    addikt

    válasz Sanyi19 #20320 üzenetére

    a linkelt oldalról nem lehet letölteni semmit, hibát jelez nálam... pedig nekem is nagyon kéne!

    egyébként nekem is van hasonló problémám:

    win xp reinstall, minden rendben, felmegy a rendszer, majd a régóta használt 11.3-as Catalystot is felteszem (azért ezt a verziót, mert az egyetlen játékom, amit néha még használok, ezzel megy bug mentesen), újraindul a gép, majd semmi...... a nagy sötét. Safe Mode-ban bejön a rendszer végre, de nem látja a Catalystot, uninstallálni sem tudom...
    ez mitől lehet? igen, természetesen hotfix drivereket használok az agp-s rendszeremhez.

    a másik nagyon bosszantó és számomra érthetelen dolog, amit már más is jelzett nemrég, hogy hiába töltök le szinte bármilyen verziójú Catalyst Hotfixet, pl a legutolsó 12.6-ot is, a telepítendő modulok közt minden van, csak éppen Display Driver nem!! ez hogy lehet? tehát hiába telepítem fel bármelyik letöltött verziót, nem történik semmi, a lényeget nem rakja fel, csak a körítést...

    kérem, ha tud valaki segíteni, tegye meg, megőrülök, 3 napja megy ez a mizéria! :((

Új hozzászólás Aktív témák