Új hozzászólás Aktív témák

  • bozont

    veterán

    válasz #93794560 #20219 üzenetére

    Na jó, de akinek a windows frissítés nincs kikapcsolva annak a .Net is folyamatosan frissül, ennek nem kellene problémának lennie. És most én sem fan-ként írom, de nem nagyon volt komoly problémám driver téren. Eddig 4870-et használtam 12.4 driverrel és minden játék hibamentes volt, több régebbi játékot is beleértve. A telepítés sem olyan bonyolult, az express feltesz mindent, aki nem ért nagyon hozzá használja ezt az opciót ne matasson máshol. De igazából a custom telepítés sem egy túl bonyolult dolog azért. Én mindig úgy telepítek, hogy előbb alaphelyzetbe állítom a CCC-t, aztán törlök mindent, újraindítás és telepítem az újat. Semmi problémám nem adódott még ebből szerencsére. Két hónapja van 7770-em, az is nagyon jól megy, igaz ahhoz már egyből a 12.11 beta ment fel (win7 és 8 alatt is).
    Nem azt mondom, hogy nincsenek hibák, mert vannak (CF terén bőven van még mit fejleszteni pl, vagy most ez a 12.6 legacy sem tűnik jónak, ez win8 esetén lehet nagyobb probléma), de érdekes hogy az elmúlt 3-4 évben nálam nem volt komoly probléma.
    A CCC-t meg csak telepítéskor indítom el egyszer, amikor beállítom, aztán nem látom többet.

Új hozzászólás Aktív témák