Új hozzászólás Aktív témák

  • Predator2

    addikt

    Hello

    Gondoltam ha már megjelent a legújabb Catalyst frissítem a régit de akadt néhány kérdésem:

    Először fogtam és csak az AMD videokártya illesztő programot uninstalláltam majd letöltöttem az új szoftvercsomagot (sajna csak külön illesztő programot nem lehetett) elindítottam a telepítőt és csak külön nem lehetett kiválasztani a videokártya illesztő programot egyéniben telepítettem mind ki volt pipálva egykét kivétellel de azokra azt írta hogy friss. Feltelepítette őket de először hibásan csak másodikra rakta fel a VGA-hoz valót. (Menet közben többször is újra indítottam a gépet)

    A kérdésem az lenne h most az egészet fogta és lefrissítette magától? vagy a régi mellé feltelepítette az újat? Először miért telepített hibásan miért kellett 2x lefuttatnom a telepítőt?
    Ha legközelebb telepítem akkor csak elég letöltenem a legújabbat "csomagot" és nem is kell uninstallálnom semmit csak elindítanom az újat?

    Vagy ha rosszul csináltam teljesen akkor írjátok le nekem helyesen hogyan kellett volna.
    Egy 6870 VGA-m van és Win7 x64-et használok

    A válaszokat köszönöm előre is

    [ Szerkesztve ]

    >> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

Új hozzászólás Aktív témák