Új hozzászólás Aktív témák

  • Mauzes

    őstag

    Segítsetek lécci, mert ennyit még nem szívtam driverrel:

    Egy HP Compaq nc8230-ra telepítettem Windows 7-et, de sehogyan sem sikerül működésre bírni a Mobility Radeon x600-at, mert nem tudok rendes drivert telepíteni, így szar a kép.

    Kezdődött azzal, hogy nincs hozzá HP-s driver Win 7-re, csak Vista, így először azt próbáltam, "persze" nem működött. Uninstall, erre a Win felrak magának valami fost, és Szabványos VGA grafikus adapter néven fut a kártya. Neten keresgéltem, egy csomó fajta drivert próbáltam, sima telepítéssel egyik sem működik (nincs változás).

    Ha eszközkezelőben eltávolítom az illesztőt, akkor újraindítást kér, ami után egyből visszarakja a fost.

    Próbáltam az eszközkezelőben manuálisan frissíteni inf megadással, erre kiírja, hogy a Windows megállapította(!), hogy a legjobb driver van fent jelenleg, ezért nem cseréli ki.

    Próbáltam a Mobility Modderrel 2 újabb Win 7-es drivert módosítani, de az egyik fel sem települt, a másik meg feltelepült, de semmi változás. Ezeket is leszedtem.

    Sokat kerestem utána, az egyik külföldi oldalon meg is írták a megoldást: a Microsoft adott ki egy frissítést az x600-hoz Windows 7-re (8.561.0.0 driver), és az Update Catalogban meg is találtam. Nyomom, hogy hozzáadás, látom, hogy berakta a kosárba, de ha a kosárra kattintok, akkor eltűnik, és kiírja, hogy nincsenek frissítések a kosárba (WTF?)...

    Szánjatok meg, kérlek, hogy ne kapjak idegrohamot!

Új hozzászólás Aktív témák